Katarzynie Cichopek kończy się cierpliwość. Nadchodzi pierwszy kryzys? Chodzi o pasję Kurzajewskiego

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mogą dogadać się na jeden z tematów. Gwiazda "M jak miłość" ma się zamartwiać o zdrowie ukochanego.

Maciej Kurzajewski jest nie tylko znanym dziennikarzem, ale też zapalonym sportowcem. W jednym z wywiadów wyznał, że biega od 30. roku życia, czemu zawdzięcza doskonałe samopoczucie. Kurzajewski regularnie bierze też udział w maratonach, a na początku listopada wybrał się na zawody organizowane w Nowym Jorku. Prowadzący "Pytania na śniadanie" nie zamierza jednak na tym poprzestać i to właśnie ma martwić Katarzynę Cichopek. Aktorka obawia się, że jej partner za mocno obciąża organizm.

Zobacz wideo Tomaszewska komentuje związek Cichopek i Kurzajewskiego

Klaudia Kowalczyk i Marina ŁuczenkoOto, kim są ukochane polskich piłkarzy. Mistrzyni twerku i genialna piosenkarka

Katarzyna Cichopek boi się o Macieja Kurzajewskiego. Parę ma czekać poważna rozmowa

Jak donosi "Na Żywo", pasja Kurzajewskiego miała stać się pierwszą kością niezgodą w związku pary. Sportowy tryb życia, który niewątpliwie przynosi bardzo dużo korzyści zdrowotnych, może w ekstremalnych sytuacjach stać się też niebezpieczny. I tego obawia się Cichopek.

Kasia bardzo martwi się o Maćka i zamierza porozmawiać z nim o swoich bolączkach. Wie, że jest bardzo wysportowanym mężczyzną, ale nic nie poradzi, że w pamięci ma wciąż to, co przydarzyło się Tomaszowi Lisowi - cytuje informatora z otoczenia aktorki tygodnik.

Przypomnijmy, że pod koniec października Tomasz Lis poinformował fanów, że miał czwarty udar. Problemy zdrowotne dziennikarza pojawiły się na krótko po tym, jak ukończył maraton w Chicago, będący jednym z największych tego typu wydarzeń na świecie.

Kasia drży o zdrowie ukochanego. Wie, że Maciek jest od Tomasza kilka lat młodszy, ale i tak nie daje jej to spokoju. Tym bardziej, że jej partner nie zamierza zwalniać tempa i już myśli o kolejnym triathlonie - dodaje informator "Na Żywo".

Królowa Elżbieta II, Melania TrumpTak wyglądają pomniki znanych osób. Uwagę zwraca Kate Moss

Jeśli doniesienia tygodnika rzeczywiście są prawdą, Cichopek może być bardzo trudno namówić ukochanego, aby zrezygnował z zawodów. Sport to bowiem jedna z największych pasji Kurzajewskiego.

Myślę, że gdyby nie sport, nie czułbym się tak dobrze, tak młodo i nie miałbym takiej frajdy z przeżywania każdego dnia - opowiadał w wywiadzie dla TVP.

Jeszcze przed wyjazdem do Nowego Jorku dziennikarz zanotował ogromny sukces w swojej sportowej karierze. Kurzajewski po raz pierwszy zaliczył triathlon podczas zawodów Ironman organizowanych w Poznaniu.

Więcej o: