Maciej Kurzajewski jest jednym z najpopularniejszych prezenterów TVP. Komentował wiele ważnych wydarzeń sportowych, a od pewnego czasu sam został czynnym sportowcem. W mediach społecznościowych często publikuje posty upamiętniające swoje biegowe zmagania. Od wielu lat bierze udział w różnego rodzaju zawodach, z większymi i mniejszymi sukcesami. Ostatnio pochwalił się wycieczką do Stanów Zjednoczonych, gdzie czeka go nie lada wyzwanie. W najbliższą niedzielę wyruszy w maratonie nowojorskim. Prezenter podzielił się tą radosną nowiną na Instagramie. Nie mógł opanować emocji.
Maciej Kurzajewski od lat promuje zdrowy tryb życia. Czynnie uprawia bieganie, które stało się jego ogromną pasją. Prezenter telewizyjny od dłuższego czasu szlifuje formę przed weekendowymi zawodami w Nowym Jorku. Miejscowy maraton jest mu dobrze znany, gdyż już wcześniej brał w nim udział. W mediach społecznościowych dziennikarz podzielił się nagraniem, na którym chwali się numerem startowym. Nie krył zadowolenia z powodu zakwalifikowania się do nowojorskiego wydarzenia sportowego. Najciekawsza okazała się końcówka filmiku, kiedy emocje wzięły górę i Kurzajewski wykonał taniec szczęścia.
Wiemy, dlaczego Maciej Kurzajewski tak ochoczo zareagował na zakwalifikowanie się do maratonu w Nowym Jorku. Okazuje się, że organizatorzy w pierwszej kolejności przyznają miejsca gwarantowane, a pozostałe numery startowe trafiają do szczęśliwców wylosowanych w loterii. O udziale w wydarzeniu sportowym decyduje więc cierpliwość, przebicie się przez biurokrację i w końcu łut szczęścia. Dziennikarzowi gratulujemy i życzymy jak najlepszego wyniku.
Więcej zdjęć Macieja Kurzajewskiego znajdziesz w galerii na górze strony.
Komentarze (3)
Maciej Kurzajewski z dala od Katarzyny Cichopek, ale za to cały w skowronkach. Z radości aż zatańczył
Zechciejcie W..Ć!