Maciej Kurzajewski musiał rozstać się z Cichopek. Fani szybko to wyłapali

Maciej Kurzajewski poleciał do Nowego Jorku. Na Instagramie zdradził powód wizyty w Stanach Zjednoczonych, a w sekcji komentarzy pojawiły się pytania o ukochaną.

Odkąd Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek oficjalnie potwierdzili swój związek, ich nazwiska nie znikają z medialnych nagłówków, a fani pary z zaciekawieniem obserwują rozwój tej relacji. Nie dziwi zatem fakt, że gdy prezenter pochwalił się, że poleciał do Nowego Jorku, natychmiast pojawiły się pytania o jego ukochaną. Wszystko jednak wskazuje na to, że po wspólnych wakacjach w Izraelu oraz wystąpieniu w telewizji śniadaniowej nadeszła pierwsza rozłąka. 

Joan Collins, John Forsythe, Linda EvansGwiazdy "Dynastii". Locklear miała problemy z prawem. Forsythe poważnie chorował

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Maciej Kurzajewski polecał do Nowego Jorku. Internauci: A gdzie Kasia?

W opublikowanym na Instagramie poście Maciej Kurzajewski zdradził, że już za kilka dni weźmie udział w nowojorskim maratonie. Dziennikarzowi dopisuje nie tylko wyśmienity nastrój, ale również piękna pogoda

21 stopni Celsjusza! Nowojorskie lato w listopadzie! Z tak piękną pogodą na start w nowojorskim maratonie mogę czekać zdecydowanie dłużej niż do najbliższej niedzieli! - napisał Kurzajewski.
 

Kurzajewski zdecydowanie może liczyć na wsparcie fanów. W komentarzach posypały się miłe słowa.

Maciej trzymamy kciuki! Doświadczenie jest, wiedza w teorii też - daj czadu.
Powodzenia i trzymam kciuki oraz życzę wymarzonego czasu.
Powodzenia panie Macieju - napisały obserwujący Kurzajewskiego osoby.

Nie obyło się również bez pytań o Cichopek.

Kasie masz ze sobą?
A gdzie Kasia - czytamy na Instagramie. 

Dziennikarz nie odpowiedział na pytania o partnerkę. Tego samego dnia Katarzyna Cichopek również opublikowała na Instagramie post. Dodała do niego zdjęcia ze spaceru po warszawskich Łazienkach.

 

'Dzień dobry TVN'. Robert Stockinger znika z programu"Dzień dobry TVN". Robert Stockinger znika z programu

Więcej o: