Oto, kim są partnerki i żony polskich piłkarzy. Mistrzyni twerku, bizneswomen i genialna piosenkarka

Partnerki polskich piłkarzy w związku z mistrzostwami świata w Katarze wspierają teraz swoich mężów. Sprawdziliśmy, czym się zajmują na co dzień.

W środę Polska zagrała ostatni mecz przed mistrzostwami świata w Katarze. Co prawda, Biało-Czerwoni wygrali z Chile 1:0, jednak ich gra rozczarowała. Eksperci są sceptycznie nastawieni do możliwości naszej drużyny. Niemniej, kibice rzecz jasna wierzą w sukces i będą ze wszystkich sił dopingować reprezentację. Na wsparcie piłkarze mogą liczyć przede wszystkim ze strony żon i partnerek. Sprawdziliśmy, czym zajmują się drugie połówki naszych kadrowiczów.

Zobacz wideo Jak bardzo zaskoczył Michniewicz? "Wprowadził nas wszystkich nieco w maliny"

Bartosz Bereszyński

Czesław Michniewicz nie mógł postąpić inaczej i zabrał go do Kataru. Bartosz Bereszyński ma bardzo duże szanse na grę w wyjściowym składzie podczas turnieju. Na co dzień mieszka we Włoszech wraz z partnerką i dwoma synami. Maja Mocydlarz jest bardzo wykształconą osobą. Ma licencjat z politologii, jest magistrem stosunków międzynarodowych, a także magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Ukochana piłkarza jest także zawodową tancerką, chociaż od 2016 roku poświęca się przede wszystkim prowadzeniu marki odzieżowej "Maio".

 

Jakub Kiwior

Piłkarz wdarł się do kadry stosunkowo niedawno. Nie miał jednak żadnych kompleksów, zachwycił selekcjonera i Roberta Lewandowskiego, a teraz leci do Kataru. Jego wybranką jest Klaudia Kowalczyk, która jest mistrzynią twerku. To taniec pośladków, w którym ma wiele osiągnięć. W ciągu kariery zdobyła już między innymi tytuł Queen of Germany Twerk Competition w 2017 roku. Natomiast w 2018 roku doszła do półfinału European Twerk Champions. 

 

Grzegorz Krychowiak

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak poznali się w salonie firmy, która handlowała luksusowym wyposażeniem do łazienek. Ona pracowała jako asystentka menadżera, a on był klientem. To była miłość od pierwszego spojrzenia. 

Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem. To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! - mówiła Celia "Vivie!".

Celia dzisiaj nie pracuje już we wspomnianym sklepie. Jest modelką i regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych dla największych marek i magazynów.

Grzegorz Krychowiak, Celia JaunatGrzegorz Krychowiak, Celia Jaunat Instagram.com/CeliaJauant

Kamil Glik

Lider naszej linii defensywnej poznał przyszłą żonę już w szkole podstawowej. 

Kamil mi dokuczał, ja nie pozostawałam mu dłużna. W pewnym momencie musiałam nawet na rok zmienić klasę, bo tak bardzo dawał mi w kość. Przedrzeźniał mnie i obrażał - mówiła Marta Glik w rozmowie z "Faktem".

Chociaż na początku nie darzyli się przyjaźnią, bardzo się polubili w gimnazjum. Stworzyli związek, który trwa do dzisiaj.

Jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami i mam nadzieję, że ostatnimi – powiedziała swego czasu Marta Glik.

Ukochana piłkarza w tym momencie nie spełnia się zawodowo. Para ustaliła, że będzie na to czas, gdy Kamil Glik przejdzie na sportową emeryturę.

Marta GlikMarta Glik Instagram/@martaglik

Michał Skóraś

Niektórzy kibice mogli być zaskoczeni, kiedy dowiedzieli się, że piłkarz Lecha Poznań jest w kadrze na mundial. Niemniej, ostatnie miesiące w jego wykonaniu rzeczywiście były genialne. Partnerka Michała Skórasia również zajmuje się sportem. Ma na koncie prestiżowe tytuły zdobywane na turniejach taekwondo. Udało jej się stanąć na podium mistrzostw Polski i wzięła udział w zawodach Pucharu Świata. 

 

Wojciech Szczęsny

Niedawno jednak ogłosił, że po turnieju w Katarze kończy przygodę z reprezentacją. Wojciech Szczęsny zawsze może liczyć na ukochaną żoną Marinę. Bramkarz i piosenkarka są parą od 2014 roku, a małżeństwem od 2016 roku. Żona jednego z najważniejszych filarów naszej kadry jest piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Marina Łuczenko wcześniej była związana z piosenkarzem Mrozem, jednak jak wyznała w rozmowie z "Vivą!" z przyszłym mężem również szybko znalazła nić porozumienia.

Obawiałam się trochę spotkania z Wojtkiem, ponieważ moje wcześniejsze znajomości pochodziły głównie z kręgu muzycznego. O czym ja będę rozmawiała z piłkarzem, myślałam. A okazało się, że Wojtek jest niespełnionym muzykiem i ma artystyczną duszę. Ma dobry słuch i uwielbia śpiewać.

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-SzczęsnaWojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna Instagram/ @marina_official

Będziecie wspierać Biało-Czerwonych? Pierwszy mecz w Katarze zagrają już 22 listopada.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.