Cleo skrytykowana za zaśpiewanie piosenki Kory na gali TVP. Oburzona odpowiada. "Jestem zażenowana..."

Na facebookowym profilu Radia Złote Przeboje pojawił się wpis, w którym w dość niewybredny sposób skomentowano występ Cleo podczas koncertu z okazji 70-lecia TVP. Wokalistka ostro zareagowała na krytykę.

Cleo jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Jest także jurorką w programie "The Voice Kids". Ostatnio artystka wystąpiła też na koncercie z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Piosenkarka wykonała "To tylko tango" z repertuaru Maanamu. Dzięki pomocy technologii wokalistka mogła "pojawić się" na scenie razem z Korą. Występ wzbudził mieszane uczucia. Choć interpretacja gwiazdy spodobała się fanom, na facebookowym profilu Radia Złote Przeboje pojawił się uszczypliwy komentarz. Cleo zareagowała na niego bardzo emocjonalnie.

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Kendall Jenner, DodaFobie gwiazd. Kendall Jenner boi się dziur. Kogo przerażają kwiaty doniczkowe?

Cleo skrytykowana za występ z okazji 70-lecia TVP. Odpowiada. "Jestem zażenowana"

Po występie Cleo na gali 70-lecia TVP na profilu Radia Złote Przeboje pojawił się wpis, w którym zasugerowano, że zmarła wokalistka "przewraca się w grobie" po "występie" na jubileuszowym koncercie. Faktycznie, trudno sobie wyobrazić, że gdyby Kora żyła, zgodziłaby się zaśpiewać lub nawet zezwoliła na wykorzystanie swojego utworu w Telewizji Polskiej. Prawdopodobnie o to też chodziło we wspomnianym wpisie. Cleo odebrała to jednak jako atak personalny.

Co chcieliście osiągnąć takim niemiłym wpisem? Włożyłam masę serca w ten występ i starałam się jak najlepiej okazać szacunek dla twórczości Kory. Jestem zażenowana sytuacją, w której stacja radiowa grająca wielkie przeboje komunikuje się wpisami, chcąc wzbudzić negatywne emocje i prowokować hejt - napisała piosenkarka na InstaStories.

Gwiazda uznała, że post jest dowodem na brak szacunku wobec Kory.

Z szacunku do Kory nie powinniście schodzić do tak taniego sposobu na pobudzanie aktywności fanów i promocje swoich materiałów w sieci. Nie zachowujcie się jak portale plotkarskie, po prostu grajcie muzykę - zakończyła.

Cleo reaguje na krytykęCleo reaguje na krytykę Instagram/ cleo_don

DodaDoda pokazała nagranie z łóżka. Nie jest tam sama. Towarzyszy jej partner

Uważacie, że Cleo słusznie się oburzyła?

Więcej o: