Marcin Mroczek odzyskał konto i nie traci czasu. Reklamuje stację benzynową. Internauci: Szkoda, że ludzie się sprzedają

Marcin Mroczek ostatnio stracił dostęp do kont w mediach społecznościowych i apelował do fanów z prośbą o pomoc. Po odzyskaniu profili szybko zajął się reklamowaniem stacji benzynowej. Internauci są zażenowani tą sytuacją. Aktor się tłumaczy.

Marcin Mroczek przez kilka tygodni walczył o odzyskanie dostępu do profili w mediach społecznościowych. Publiczne apele opłaciły się i aktor może już korzystać z konta na Instagramie i Facebooku. Serialowy Piotr Zduński z "M jak miłość" postanowił nie tracić czasu. Wstawił post reklamujący jedną ze stacji benzynowych. Fanom się to nie spodobało.

Zobacz wideo Z kim z serialu "M jak miłość" spała Anna Mucha? Aktorka nagrała zabawny filmik

Marcin Mroczek reklamuje stację benzynową i broni się przed krytyką: Przyjeżdżam dla ludzi, którzy tam pracują

Marcin Mroczek udostępnił na Instagramie filmik i zdjęcia zachęcające do zakupów na stacji benzynowej. 

Mają tu naprawdę duży wybór śniadań. Kto rano nie zdążył zjeść w domu, może to nadrobić w drodze do pracy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - na ciepło i na zimno, na słono i słodko, z mięsem i wege. Ja dzisiaj postawiłem na musli ze świeżo wyciskanym sokiem. Pyszne śniadanie na dobry początek dnia - zachwalał Marcin Mroczek.
 

Sponsorowany post nie przypadł jednak do gustu obserwatorom aktora. W komentarzach pojawiły się głosy krytyki. 

Szkoda, że ludzie sprzedają się dla pieniędzy i reklam.
Super, że wreszcie udało się odzyskać Instagram. Wiem, jak jest, można zarobić na reklamach kasę. I to niemałą.

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Marcina Mroczka. Aktor przekonywał, że na pobliską stację przyjeżdża także, żeby porozmawiać z ludźmi, którzy tam pracują.

Przyjeżdżam na stację obok siebie, dla którzy ludzi tam pracują. Czasem pogadamy, a czasem tankuję, biorę kawę i uciekam - napisał Marcin Mroczek.

Celebryta przekonywał także internautów, że reklama to część jego zawodowych obowiązków.

To część mojego zawodu. Czasem coś reklamuję, ale to od was zależy, czy macie ochotę z tego korzystać. Też podpatruję inne profile. Teraz mam budowę i szukam inspiracji oraz opinii u innych na Instagramie - dodał Marcin Mroczek.

Marcin MroczekMarcin Mroczek Fot. Instagram.com/mroczek_marcin

Więcej zdjęć Marcina Mroczka znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.