Meghan Markle miała surogatkę? Internauci patrzą na jej brzuch w ciąży. Zestawiono zdjęcia

Meghan Markle dwukrotnie była w ciąży, a w sieci znajdziemy wiele zdjęć z brzuchem. Niektóre z nich przykułyuwagę internautów. Tak naprawdę korzystała z usług surogatki?

Meghan Markle i książę Harry doczekali się dwójki dzieci. Starszy syn Archie przyszedł na świat w 2019 roku, młodsza córka Lilibet w 2021 roku. Księżna Sussexu podczas ciąży pokazywała się publicznie, a w sieci można łatwo znaleźć zdjęcia z tego okresu. Internauci postanowili się im przyjrzeć i dostrzegli pewien interesujący szczegół. 

Zobacz wideo Royal Baby. Księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko

Meghan Markle korzystała z usług surogatki?

Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła zebrać archiwalne fotografie żony księcia Harry'ego i je ze sobą porównać. Na nagraniu pojawiło się kilka sklejek, na których mogliśmy zobaczyć Meghan Markle na ujęciach, które dzieliły czasem nawet sekundy i trzeba przyznać, że faktycznie jej brzuch wyglądał na nich nieco inaczej. Sugerowała, że korzystała ona z usług surogatki.

Jestem pewna, że ktoś już kiedyś porównał te zdjęcia, ale warto zaznaczyć, że to z dużo mniejszym brzuchem zostało wykonane dwa tygodnie później - czytamy.

Meghan MarkleMeghan Markle TikTok @sophie_howls0

Na kolejnym kolarzu można było zauważyć, że ciążowy brzuch Meghan odgiął się w dziwny sposób, kiedy go trzymała od dołu.

Wszystkie z tego samego dnia, a nawet godziny.

Meghan MarkleMeghan Markle TikTok @sophie_howls0

Kolejne zestawienie przedstawia, jak jej brzuch urósł w zaledwie cztery dni.

Ten sam dzień, te zdjęcia dzielą dwa loty.

Meghan MarkleMeghan Markle TikTok @sophie_howls0

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że ciało kobiety w ciąży bardzo się zmienia, a wielkość i wygląd brzucha jest uzależnione od tego, jak ułoży się dziecko. W komentarzach wiele osób broniło Meghan Markle i zaznaczało, że nawet jeśli zdecydowała się na surogatkę, nie ma w tym nic złego, a Archie i Lilibet wciąż są jej pociechami. 

Co z tego, że być może miała surogatkę? Nadal to jej dzieci. Zostawcie ich w spokoju.
Zdarza się. Podczas mojej ciąży bywałam bardzo wzdęta, wydawało się, że mogę zaraz urodzić. Innym razem ciężko było powiedzieć, że wyczekuje dziecka - pisali internauci.

Więcej sklejek znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.