Joanna Liszowska odmówiła zbliżenia z Piotrem Stramowskim

W najbliższych miesiącach do kin ma trafić film "Pokusa". W produkcji Marii Sadowskiej zobaczymy m.in. Piotra Stramowskiego i Joannę Liszowską. Para aktorów miała odegrać scenę erotyczną, jednakże nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Na fali wiadomości o rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego, robi się coraz głośniej o nowych projektach artystów. Do jednych z nich należy thriller erotyczny "Pokusa", w reżyserii Marii Sadowskiej. Stramowski pojawi się w produkcji u boku Heleny Englert oraz Joanny Liszowskiej, z którą przyszło mu odegrać scenę erotyczną.

Zobacz wideo Czy Piotr Stramowski zagra transwestytę?

Zobacz też: Joanna Liszowska pozuje bez makijażu i pisze o upływającym czasie. Fani zareagowali. "Im starsza, tym piękniejsza"

"Pokusa". Joanna Liszowska odmówiła zbliżenia z Piotrem Stramowskim

Film "Pokusa" ma odsłonić mroczne kulisy środowiska piłkarskiego i nie zabraknie w nim scen erotycznych. Jedna z nich ma rozegrać się pomiędzy Joanną Liszowską a Piotrem Stramowskim. Jak donosi "Super Express", gwiazda w ostatniej chwili wycofała się z pomysłu i po konsultacjach z reżyserką, produkcja postanowiła zatrudnić dublerkę. Aktorka od lat konsekwentnie odmawia rozbieranych scen.

Dla wszystkich komfort aktorów na planie tego filmu jest bardzo ważny. Mają do zagrania naprawdę mocne sceny. Marysia delikatnie podchodzi do tematu. Nikt nie jest do niczego zmuszany, więc sytuację z Liszowską rozwiązano, zatrudniając bardzo podobną do niej dublerkę - powiedziała "Super Expressowi" osoba z produkcji.

W "Pokusie" zobaczymy plejadę popularnych polskich aktorów, m.in. Helenę Englert, Piotra Stramowskiego, Joannę Liszowską, Piotra Głowackiego czy Weronikę Rosati. Scenariusz produkcji powstał na bazie bestsellera Edyty Folwarskiej o tym samym tytule. Premiera dzieła planowana jest na 2023 rok.

Wybierzecie się do kina, aby zobaczyć "Pokusę"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.