Joanna Liszowska pozuje bez makijażu i pisze o upływającym czasie. Fani zareagowali. "Im starsza, tym piękniejsza"

Joanna Liszowska opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym zapozowała w naturalnej wersji. Aktorka w opisie podzieliła się refleksją na temat upływającego czasu. Takich komentarzy się nie spodziewała.

Joanna Liszowska raczej należy do gwiazd, które chronią prywatność. Aktorka rzadko kiedy udziela wywiadów i konsekwentnie nie pokazuje dzieci w mediach. Prowadzi konto na Instagramie, jednak nie jest tak aktywna, jak jej koleżanki z branży. Tym razem gwiazda opublikowała czarno-białe zdjęcie, na którym zapozowała bez grama makijażu. Opis wskazuje na to, że była w nostalgicznym nastroju. Przy okazji poruszyła temat upływającego czasu, a fani zgodnie stwierdzili, że nie ma czym się martwić. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ze srebrnymi pasmami im do twarzy. Joanna Liszowska ma pół głowy siwych włosów

Zobacz wideo Małgorzata Socha o relacjach z "Przyjaciółkami" i niani swoich dzieci

Joanna Liszowska w naturalnym wydaniu pisze o upływającym czasie. "Piękna kobieta"

Joanna Liszowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym widać, jak gwiazda prezentuje się na co dzień. Aktorka pokazała się bez makijażu i ułożonych włosów. Zachowała poważny wyraz twarzy, a w opisie rozprawiała na temat bycia wdzięczny za każdy dzień. 

Powiedzmy sobie szczerze. Czas mija, starzejemy się. Jedna myśl: Nie pozwólmy by nami zawładnął. To my władajmy nim. Carpe Diem -zawładnij dniem, aby pod koniec dnia wiedzieć i czuć, że przeżyliśmy go najlepiej, jak to było możliwe. Nie traćmy ani chwili, cieszmy się każdą z nich bo żadna nie powróci - napisała aktorka.
 

Fani w komentarzach zgodnie stwierdzili, że Joanna Liszowska nie ma się czego obawiać, gdyż jest dojrzałą i piękną kobietą, która stawia na naturalność. Aktorka już jakiś czas temu zrezygnowała z częstego farbowania włosów i z dumą prezentuje srebrne pasma na głowie. 

Ty piszesz o starzeniu się? Poczekaj aż się zestarzejesz.
Im starsza tym piękniejsza.
Piękna, naturalna kobieta - czytamy.

Więcej zdjęć Joanny Liszkowskiej w innym wydaniu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Dorota i Piotr 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota pokazała zdjęcie z dnia rozwodu

Jak wam się podoba Joanna Liszowska w naturalnym wydaniu? 

Więcej o: