Edyta Pazura bawiła się na weselu w kusej kreacji. Jedna z internautek chciała jej wbić szpilę. Dosadnie odpowiedziała

Edyta Pazura wstawiła na Instagram relacje z wesela Rafała Zawieruchy. Fani zwrócili uwagę zwłaszcza na krótką sukienkę celebrytki. Żona Cezarego Pazury szybko zareagowała na krytykę.

Edyta i Cezary Pazurowie ostatniej soboty balowali na weselu Rafała Zawieruchy. Relacje z tego wydarzenia trafiły na Instagram Edyty Pazury. Na jednym z filmików celebrytka pokazała, jak szaleje na parkiecie. Zatańczyła legendarną macarenę. W oczy rzucała się jej dość krótka sukienka. Jedna z fanek postanowiła nawet napisać w tej kwestii do żony Cezarego Pazury. Ta nie zostawiła tego bez komentarza. 

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Fanka Edyty Pazury postanowiła skomentować jej stylizację: "Ta sukienka mogła być dłuższa". Szybka reakcja

Edyta Pazura tego wieczoru postawiła na krwistoczerwoną, aksamitną sukienkę mini z podkreśloną linią ramion. Mocno dopasowany fason wyeksponował sylwetkę celebrytki. Do kreacji dobrała czarne sandałki. 

Cezary Pazura, Edyta Pazura, Rafał ZawieruchaCezary Pazura, Edyta Pazura, Rafał Zawierucha Fot. Instagram.com/edyta_pazura

Więcej zdjęć Edyty Pazury znajdziesz w galerii na górze strony. 

Edyta Pazura postanowiła pochwalić się także pląsami na parkiecie. Jedna z obserwatorek pozwoliła sobie skomentować stylizację celebrytki, pisząc do niej prywatną wiadomość. 

Ślicznie pani wygląda, ale ta sukienka to mogła być dłuższa.

Uwaga musiała wyraźnie zirytować Edytę Pazurę, ponieważ postanowiła odpowiedzieć na nią publicznie. Reakcję zamieściła na InstaStories.

A tak poza tym chciałam przypomnieć, że mam ponad 18 lat i lubię się ubierać tak, jak mi się podoba - napisała.

Edyta Pazura screenEdyta Pazura screen Fot. Instagram.com/edyta_pazura

Przypomnijmy, że Edyta Pazura jest trzecią żoną Cezarego Pazury. Pobrali się w 2009 roku. Mają troje dzieci: Amelię, Antoniego Józefa i Ritę. Między małżonkami jest 26 lat różnicy. Edyta u boku męża przeszła prawdziwą metamorfozę. Została także jego menadżerką. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.