Najnowszy wywiad Anny Popek wywołał w sieci spore poruszenie. Dziennikarka, która stanęła w obronie Viki Gabor, pokusiła się o niewybredną wypowiedź na temat kobiet, które decydują się na ślub po trzydziestce. - Uważam, że 18 lat to jest w ogóle superwiek do wychodzenia za mąż. (...) Nie wiem, dlaczego taki miły moment jak zaślubiny ma być powodem do hejtu. No dlaczego? Bo co, że ma 18 lat? A ile ma mieć lat? Są jakieś standardy, a potem chodzą te biedne, nieszczęśliwe, przestarzałe panny młode po trzydziestce i nie mogą znaleźć chłopa - wypaliła. Na wywiad najwyraźniej natknęła się Edyta Pazura. Fani nie mają wątpliwości, że jej najnowsze nagranie to reakcja na słowa Popek.
Pazura po raz kolejny wcieliła się w dobrze znaną jej fanom fikcyjną postać, Brydzię, która tym razem zadaje sobie pytanie, jak wyglądałoby jej życie, gdyby przestała być singielką. Na nagraniu pojawiają się zabawne urywki ze wpadkami ze ślubu i dziećmi, które sieją chaos. Po mało optymistycznych wizjach bohaterka grana przez celebrytkę postanawia nie wchodzić w żaden związek. Przegania więc mężczyznę, który przypadkiem na nią wpadł (w rej roli Cezary Pazura). Wymowny jest także sam opis. "Brydzia - samotna stara panna po trzydziestce" - napisała Pazura. Nagranie przypadło do gustu jej fanom. "Ale się uśmiałam. Musiałam obejrzeć trzy razy, takie dobre", "Uwielbiam Brydzię", "Brydzia to moja faworytka. A pani ma wrodzony talent komiczny. To jest niewyuczalne, tylko wrodzone. Humor to w życiu podstawa" - pisali. Nagranie, o którym mowa, znajdziecie poniżej.
W tej samej rozmowie Popek zdradziła, że w jej rodzinie kobiety wychodziły za mąż dosyć wcześnie. - Moja babcia Małgorzata wyszła za mąż, jak miała 18 lat, jak miała 20, już moja mama była na świecie - zdradziła. Jej zdaniem kobiety powinny wychodzić wcześniej za mąż i wcześniej rodzić dzieci z prostego powodu. - To jest zdrowsze dla nich i dla dzieci też. Wtedy, kiedy są w sile wieku, mają pełnię możliwości fizycznych i też psychicznych, więc uważam, że powinny wychodzić wcześniej za mąż - przyznała. Zgadzacie się z takim stwierdzeniem?
Stylistka rozczarowana strojami Polaków na otwarciu igrzysk. "Wybór kompletnie nietrafiony"
Zwrot w aferze Wyszkoni kontra Konkol. Sąd podjął ważną decyzję
W mieszkaniu Roksany Węgiel nie ma miejsca na klasykę. Luksus w każdym kącie
Tym strojem księżna Kate udowodniła, że jest ikoną stylu. Ekspertka mówi o detalach
Agata Młynarska wzywa Donalda Tuska do działania. Do apelu dołączyła Grażyna Szapołowska
Nowa para poprowadzi "Dzień dobry TVN"! Znamy nazwiska
Cezary Pazura odwiedził swoje dawne mieszkanie. Nie do wiary, co spotkało go na miejscu
Zawadzka szczerze o trudach macierzyństwa. Jaśniej się nie da
Topowa modelka już przed laty oskarżała wpływowych mężczyzn. Zamknięto ją w szpitalu psychiatrycznym