Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Jest ciemno, ale stylowo. Fani: Szału bym dostała, gdybym musiała to myć

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się zdjęciami, na którym pozuje u boku męża na tle kuchni. Ciemne kolory w pomieszczeniu są umiejętnie przełamane, dzięki czemu całość ma przytulny charakter.

Barbara Kurdej-Szatan swego czasu wyznała, że najbardziej ceni media społecznościowe za łatwą możliwość skracania dystansu z fanami. Aktorce zdarza się odpowiadać na pytania internautów i wchodzić z nimi w dyskusję. Teraz pokazała im swoją kuchnię, czym wzbudziła zachwyt.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię

Aktorka i jej mąż Rafał Szatan dwa lata temu przeprowadzili się do nowego mieszkania w centrum Warszawy. Według medialnych doniesień na zakup dwupiętrowego apartamentu małżeństwo musiało przeznaczyć aż dwa i pół miliona złotych. Barbarze Kurdej-Szatan zdarzało już się pokazywać niektóre pomieszczenia, a teraz zaprezentowała kuchnię.

Kto dzisiaj robi obiad? Kocham naszą kuchnię. Mówi się, że kuchnia jest sercem domu, to jest szczera prawda! I jaka piękna i smaczna! (...) Podczas remontu kuchnia była pierwsza. Wiecie, jak jest z remontami, wszystko się wiecznie przedłuża. Cała reszta zajęła nam kolejny ponad rok. Kuchnia czekała na nas cierpliwie i w świetnej kondycji. Od stycznia, czyli odkąd tutaj mieszkamy, to jedno z naszych ulubionych tu miejsc.
 

Para pozuje boso w niebieskich jeansach na tle kuchni. Dużo szafek jest przeszklonych, inne są w kolorze grafitowym, ale dzięki białym blatom pomieszczenie wydaje się przyjazne. W oczy rzuca się duża drewniana szafa i zawieszona ciemnoszara lampa. Pod zdjęciami wnętrza pojawiło się wiele komentarzy:

Super, że ci się podoba. Nie moja bajka. Żadnych szyb.
Piękna kuchnia, ale ja bym szału dostała, gdybym musiała myć te szyby co chwile.
Kuchnia piękna, i ta przeszklona zastawa stołowa. U mnie byłby wieczny bałagan na pokaz - pisali.

Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z apartamentu Barbary Kurdej-Szatan.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.