Tak mieszkali Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Ciemne kolory, okna w starym stylu. W kwietniu "odzyskali" salon

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie są już razem. Byli małżonkowie chronili prywatność, jednak czasami pokazywali, jak wspólnie mieszkali. Pomieszczenia urządzili klimatycznie.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski podjęli decyzję o rozstaniu. 12 października wydali wspólne oświadczenie, w którym wytłumaczyli, że nie było to łatwe, aczkolwiek konieczne. Wspomnieli w nim o córce, trzyletniej Helenie. Jest to jedyne dziecko pary, jednak od lat mówi się o tym, że aktorka ma mieć też syna, którego ojcem jest jej pierwszy mąż. W dniu, w którym opublikowali wpis, pojawili się na jednej imprezie. Po ich zachowaniu, które zauważył nasz informator, można sądzić, że relacje nie są teraz przyjacielskie.

Zobacz: Warnke i Stramowski byli na jednej imprezie. Mocno niezręcznie. "Udawali, że się nie znają" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Tak mówiła Warnke

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - tak mieszkali

Byli małżonkowie czasami chwalili się w mediach społecznościowych mieszkaniem. Jest ono urządzone z dbałością o szczegół, co możemy zobaczyć na publikowanych przez nich kadrach. Aktorka kilka razy pokazywała, jak urządzili salon. W oczy przede wszystkim rzucają się wielkie okna w starym stylu. Na podłodze położony jest parkiet, widzimy także meble w odcieniach brązu. W pomieszczeniu znalazła się także wygodna kanapa, fotel, szklany stolik oraz stół z krzesłami.

Wiosna jednak wygrywa, ziemia oddycha. Właśnie dlatego życzę wam miłego dnia. Niby salon, jak zwykle, a wcale nie. Jest to salon niezwykły, bo odzyskany. Dziecko wróciło do żłobka. Ono kwitnie, my kwitniemy - napisała w kwietniu.

Aktorka pokazała też kiedyś łazienkę. Urządzona jest w nowoczesnym stylu, dominują jasne barwy. Ale nie jest nudno. Wszystko za sprawą płytek na podłodze, które mają ciekawy wzór. Byli małżonkowie wybrali wolnostojącą wannę, a także zdecydowali się na kryształowy żyrandol ze złotymi elementami.

Na podstawie jednego z ostatnich postów Katarzyny Warnke możemy sądzić, że to ona pozostała w ich mieszkaniu. Jesteście ciekawi, jak wygląda dom Stramowskiego i Warnke? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.