Zenon Martyniuk jak Fryderyk Chopin. Pokazał się w odmienionej odsłonie

Zenon Martyniuk pojawił się na grafice wystylizowany niczym Fryderyk Chopin. Obrazek promuje utwór "Jazzy Zenek", który skradł serca internautów. To jazzowa wersja hitowego przeboju wokalisty "Przez twe oczy zielone".

"Przez twe oczy zielone" to jeden z największych przebojów disco polo. Zespół Akcent na czele z Zenkiem Martyniukiem zasłynął m.in. dzięki tej piosence. W oryginalnej wersji utwór ma aż 200 milionów wyświetleń na YouTubie. Piosenka doczekała się również wielu przeróbek i parodii. Teraz wybitną wersję utworu przygotował kompozytor Krzysztof Herdzin. Fani są nieco podzieleni. Sami oceńcie.

Zobacz wideo Zenon Martyniuk szczerze o synu. "Gazety mają prawo pisać. Trochę jest prawdy i trochę nie". Opowiedział też o wnuczce

Zenek Martyniuk / Anna PrzybylskaAnna Przybylska bardzo pomogła Zenkowi Martyniukowi. Zatrudnił ją do pracy

Nowa odsłona wizerunku i piosenki Zenka Martyniuka 

W nowej odsłonie Krzysztof Herdzin zaprezentował popularną gwiazdę disco polo ucharakteryzowaną na słynnego polskiego pianistę Fryderyka Chopina. Utwór dostał tytuł  "Jazzy Zenek" i kradnie serca fanów.

Nowe stylistyczne ćwiczenie w reharmonizowaniu i aranżowaniu popularnych kompozycji. To bardzo popularna polska taneczna piosenka "Przez twe oczy zielone". Zagrałem wszystkie instrumentalne partie, wykorzystując oryginalne ścieżki wokalne - wyjaśnia Krzysztof Herdzin.
 

Większość internautów jest zachwycona przeróbką i nie szczędzi pozytywnych komentarzy.

Świat od razu pięknieje dzięki takim produkcjom.
Maestro, mistrzostwo - komentują internauci pod filmem na YouTubie.

Innym nie do końca przypada do gustu odmieniona wersja piosenki i wizerunku gwiazdy. Jednak są oni w zdecydowanej mniejszości.

Danuta Martyniuk pochwaliła się efektami metamorfozy. Fani jej nie poznaliDanuta Martyniuk otworzyła się na temat swojej metamorfozy

Krzysztof Herdzin stworzył "Jazzy Zenka"

Krzysztof Herdzin to wybitny profesor i doktor sztuk muzycznych w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Ma na swoim koncie występy m.in. w zespołach Jana Ptaszyna Wróblewskiego, Edyty Geppert oraz Anny Marii Jopek. Krzysztof Herdzin, jako instrumentalista wziął udział w nagraniu ponad 200 płyt. W swoim czasie był on także dyrektorem programów muzycznych Polsatu, takich jak "Idol", czy "Jak oni śpiewają".

Podoba wam się nowa odsłona słynnej piosenki Zenka Martyniuka oraz jego odmieniona charakteryzacja?

Więcej o: