Danuta Martyniuk w "Pytaniu na śniadanie". Torebka za ponad 32 tys. zł, źle skrojone spodnie. Ale sylwetkę ma coraz lepszą

Danuta Martyniuk była gościem w kuchni w niedzielnym odcinku "Pytania na śniadanie". Joanna Kurska pochwaliła się zdjęciem. Żona piosenkarza do studia wybrała bardzo drogą torebkę, ale czy warta tej ceny?

W niedzielnym odcinku "Pytania na śniadanie" widzowie mieli okazję zobaczyć Danutę Martyniuk w kuchni. Do gotowania na antenie zaprosiła ją osobiście szefowa programu Joanna Kurska. Po programie nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia, którym żona Jacka Kurskiego pochwaliła się na Instagramie. 

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej

Danuta Martyniuk w "Pytaniu na śniadanie". Zapozowała z Joanną Kurską

Żona króla disco polo ostatnio przeszła ogromną metamorfozę. Schudła i zmieniła styl ubierania się. Budzi tyle samo zainteresowania, co jej sławny mąż. Nic dziwnego, że nowa szefowa śniadaniówki, Joanna Kurska postanowiła zaprosić ją do programu, w celu przyciągnięcia widzów.

Danutę Martyniuk do kuchni "Pytania na Śniadanie" zaprosiłam osobiście. Obserwuję jej media społecznościowe i zauważyłam, że ona jest inspiracją dla wielu kobiet. Wymarzona osoba do podzielenia się w naszym programie swoim kulinarnym talentem. W ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę, schudła i wygląda bardzo ładnie. Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to, jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść -powiedziała w rozmowie z "Faktem" Joanna Kurska.

Joanna Kurska postanowiła pochwalić się sukcesem odcinka i zaproszonymi gośćmi na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z prowadzącymi Małgorzatą Tomaszewską i Aleksandrem Sikorą, kucharzem, a także z Zenkiem i Danutą Martyniuk. W opisie nie omieszkała wbić szpilę konkurencji.

Jest moc i smaki Podlasia w "Pytanie na śniadanie". Gratulacje dla Danuty Martyniuk i całego zespołu pracującego przy dzisiejszym wydaniu, wygraliśmy z konkurencją. Dziękujemy państwu, że jesteście z nami - napisała pod zdjęciem.
 

Danuta Martyniuk w kuchni "Pytania na śniadanie" zaprezentowała się w białych spodniach, które niestety źle leżały i w limonkowym swetrze z golfem oraz puchowej kurtce w tym samym kolorze. Jako dodatki wybrała białe trampki na koturnie, czarne okulary przeciwsłoneczne i torebkę Louis Vuitton z limitowanej kolekcji, przedstawiającą obraz Moneta za prawie 33 tys. złotych. My jednak uważamy, że obraz wybitnego malarza lepiej wygląda w muzeum niż na torebce, która sprawia wrażenie kiczowatej.

Danuta MartyniukDanuta Martyniuk Fot. Plotek Exclusive

Po programie cała ekipa programu wspólnie opuściła studio i rozmawiała ochoczo przed budynkiem. Joanna Kurska i Małgorzata Tomaszewska niosły w rękach tortownicę, zapewne ze smakołykami przyrządzonymi przez Danutę Martyniuk. Wyglądało na to, że żona piosenkarza tłumaczyła szefowej śniadaniówki, co tak naprawdę znajduje się w środku.

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Joanna KurskaZenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Joanna Kurska Fot. Plotek Exclusive

Po uprzejmościach Zenek i Danuta Martyniuk odjechali czarnym mercedesem. Więcej zdjęć pary znajdziecie w galerii u góry strony.

Królowa małżonka Camilla, król Karol III, książę William, księżna KateTak wygląda pierwszy portret rodziny królewskiej po śmierci Elżbiety II

Więcej o: