Joanna Kurska namówiła Danutę Martyniuk na występ w TVP. Wiadomo, co żona Zenka będzie robić

W najbliższą niedzielę widzowie "Pytania na śniadanie" będą mieli okazję zobaczyć w kuchni Danutę Martyniuk. Do gotowania na antenie zaprosiła ją osobiście szefowa programu Joanna Kurska. Żona Zenka Martyniuka przeszła ostatnio prawdziwą metamorfozę.

W ostatnich tygodniach media rozpisują się o spektakularnej metamorfozie Danuty Martyniuk. Żona króla disco polo sporo schudła i zmieniła nieco swój styl. W wywiadach opowiadała, że kluczem do sukcesu była rezygnacja z jedzenia kartofli i ograniczenie cukru. Teraz Danuta Martyniuk pojawi się w "Pytaniu na Śniadanie". Do zaprezentowania widzom swoich popisowych potraw zaprosiła ją sama Joanna Kurska

Danuta Martyniuk, Zenon MartyniukMartyniuk schudła aż 15 kilogramów. "Zawdzięczam to swojemu stylowi życia"

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej

Joanna Kurska o Danucie Martyniuk: Jest inspiracją dla wielu kobiet

Joanna Kurska ostatnio powróciła do pracy w Telewizji Polskiej. Została szefową śniadaniowego programu telewizyjnej dwójki. Żona Jacka Kurskiego przyznała, że przygląda się Danucie Martyniuk w mediach społecznościowych i uważa ją za inspirację dla wielu kobiet. 

Danutę Martyniuk do kuchni "Pytania na Śniadanie" zaprosiłam osobiście. Obserwuję jej media społecznościowe i zauważyłam, że ona jest inspiracją dla wielu kobiet. Wymarzona osoba do podzielenia się w naszym programie swoim kulinarnym talentem. W ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę, schudła i wygląda bardzo ładnie. Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to, jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść. Wiem, że pani Danuta przygotuje m.in. ulubioną owsiankę, ale nie tylko. Zapraszam do oglądania "Pytania na Śniadanie" w niedzielę - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Joanna Kurska.

Joanna Kurska dodała, że do kuchni "Pytania na Śniadanie" chce zapraszać kolejnych celebrytów. 

Chcę zapraszać do naszej kuchni znane osoby, tydzień temu Małgosia Tomaszewska gotowała swój ulubiony makaron, w następną niedzielę Kasia Cichopek przygotuje coś wyjątkowego - dodała Joanna Kurska.

Czy myślicie, że Zenek Martyniuk wpadnie do śniadaniówki, żeby skosztować smakołyków przyrządzonych przez żonę?

Monika Chwajoł pokazała nowe zdjęcia Danuty Martyniuk"Królowa Życia" odwiedziła Martyniuków. Danuta niknie w oczach! "Petarda"

Więcej o: