TVN świętuje 25-lecie w cieniu zarzutów o mobbing. Widzowie z nietypowymi życzeniami. "Więcej szacunku do pracowników"

Po emocjonalnym oświadczeniu Anny Wendzikowskiej, która ujawniła prawdziwe powody zakończenia 15-letniej współpracy z TVN, stacja rozpoczęła świętowanie 25-lecie istnienia. W komentarzach widzowie zebrali się na dosyć dosadne życzenia.

Anna Wendzikowska 1 października zamieściła na Instagramie przejmujący wpis. Ujawniła, że w ostatnich latach doświadczała w środowisku pracy mobbingu, który doprowadził do tego, że zaczęła mieć myśli samobójcze. Stacja zareagowała na jej szokujące słowa, zamieszczając pod jej postem krótki komentarz. 3 października TVN rozpoczął świętowanie swojego 25-lecia. Urodzinowe wydanie w "Dzień dobry TVN" poprowadził ulubiony duet widzów - Dorota Wellman i Marcin Prokop. Ci w mediach społecznościowych raczej nie podzielali nastrojów prowadzących. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Ibisz ze starymi zębami, Werner z ciemnymi lokami. Tak prezenterzy wyglądali 15 lat temu. Kraśko? Jak wino

Zobacz wideo Ewa Drzyzga o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN-u. Obawia się o posadę?

TVN świętuje 25-lecie istnienia w cieniu zarzutów o mobbing. Widzowie z osobliwymi życzeniami 

Dokładnie 3 października w 1997 roku TVN rozpoczął nadawanie. W studiu śniadaniówki zaplanowano szereg atrakcji na tę okazję. 

Ten dzień, kiedy 25 lat temu, dokładnie 25 lat temu nasza stacja zaczęła nadawanie. Zaczęła od naszego klasyka, od Mieszka I tej telewizji, czyli od Tomka Zubilewicza, potem pojawili się "Fakty", a chwilę później pojawiliśmy się my, cali na biało i zaczęliśmy się z Wami komunikować - powiedział Marcin Prokop.

W sieci pojawił się już urodzinowy spot stacji. Zarówno na Instagramie, jak i Facebooku nie zabrakło życzeń od widzów, które z uwagi na wyznanie Anny Wendzikowskiej, były dosyć osobliwe. 

 
Żal mi dziś było Doroty i Marcina, że musieli poprowadzić na żywo to urodzinowe wydanie. Czuć było, jak jest im nie w smak, jak to świętowanie było nie na miejscu, bo chyba woleliby stamtąd uciec, niż robić dobrą minę do złej gry... koszmar. Wyrazy współczucia. Te dzisiejsze urodziny nie powinny mieć miejsca. Nie ta forma. To trochę jak balanga na cmentarzu.
Zawiedliście swoich widzów. Szok prawdę mówiąc.
Więcej szacunku do własnych pracowników! 
Po tych wszystkich ostatnich aferach to póki co duży niesmak, a nie nastrój imprezowy - czytamy.

W grupie TVN jednocześnie działa polityka antymobbingowa, pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenia i mają możliwość skorzystania z anonimowej infolinii. Z pewnością stacja nie spodziewała się, że w takiej atmosferze będzie świętować swój jubileusz. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.