Beata Kozidrak żartuje ze sceny z picia alkoholu. "Ja tylko wodę mogę pić"

Minął rok od głośnego zatrzymania Beaty Kozidrak przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Wydarzenie odbiło się sporym szumem w mediach. Teraz artystka nabrała dystansu do sytuacji. Zażartowała z tematu picia podczas koncertu w Londynie.

Zespół Bajm wraz z Beatą Kozidrak koncertuje obecnie w Wielkiej Brytanii. W niedzielę wystąpili w O2 Forum Kentish Town w Londynie. Koncert zgromadził tłumy londyńskiej Polonii. Wokalistka była w doskonałej formie i nastroju. Pozwoliła sobie nawet na żart dotyczący picia. W ubiegłym roku została przyłapana przez policję na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu.

Beata Kozidrak odwołała się od wyroku i nie stawiła się na proces. Wiadomo dlaczegoKozidrak nie została wpuszczona do USA? Były mąż nabrał wody w usta

Zobacz wideo Beata Kozidrak przechytrzyła cenzurę jednym prostym trikiem [Popkultura odc. 39]

Beata Kozidrak podczas koncertu w Londynie: Ja tylko mogę wodę pić

Podczas koncertu w Londynie Beata Kozidrak postanowiła krótko nawiązać do wydarzeń sprzed roku. W dość zabawny sposób wyznała, że teraz podczas koncertów pije tylko wodę. 

Co tam pan rozdaje? To jest woda? Ja tylko mogę wodę pić. Ale nie dostałam. Ja wiem, oni myślą, że artystka rockowa to jest ogień i tyle - powiedziała Beata Kozidrak.
 

Przypomnijmy, że ubiegłoroczne zatrzymanie Beaty Kozidrak pod wpływem alkoholu odbiło się sporym kryzysem wizerunkowym po ponad 40 latach scenicznej kariery. Wielu fanów artystki było zawiedzionych jej postawą. Ona sama przeprosiła ich w mediach społecznościowych tuż po zdarzeniu.

 

Ostatecznie została ukarana przez sąd grzywną w wysokości 200 stawek dziennych (jedna to 250 złotych). Wokalistka otrzymała też zakaz prowadzenia samochodu na okres pięciu lat, a także obowiązek uiszczenia kwoty 20 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Prokuratura odwołała się od wyroku, uznając go za zbyt niski. Sąd drugiej instancji podtrzymał jednak wyrok w mocy. Na pewien okres wokalistka wycofała się z życia publicznego, odwołała koncerty, przełożyła zapowiadaną premierę czwartej solowej płyty i nie publikowała nic w mediach społecznościowych.  

 

Beata KozidrakProkuratura chciała wyższej kary dla Kozidrak. Byliśmy na sali. Jest decyzja sądu

Więcej o: