Księżna Kate bała się spotkania z Meghan Markle. Niewiarygodne, o co poprosiła

Królewski ekspert wyjawił obawy księżnej Kate przed spotkaniem z Meghan Markle. Okazuje się, że relacje pomiędzy szwagierkami wciąż są bardzo skomplikowane i pełne niedopowiedzeń.

Relacje Meghan Markle ze szwagrem i szwagierką są bardzo napięte od czasu, gdy wraz z księciem Harrym zrezygnowali z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej. Oliwy do ognia dolał także słynny wywiad z Oprah Winfrey, w którym Meghan zarzuciła royalsom rasizm i ignorowanie jej potrzeb. Sussexowie ostatecznie zdecydowali się zamieszkać w Stanach Zjednoczonych, ale uroczystości pogrzebowe Elżbiety II rzuciły nowe światło na rodzinne konflikty. Na temat trudnych relacji wypowiedział się ostatnio królewski ekspert. 

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Książę Harry Meghan MarkleHarry i Meghan zdegradowani na stronie royalsów. Tak nisko, jak Andrzej

Relacje w rodzinie królewskiej wciąż są napięte. Królewski ekspert opowiedział o obawach księżnej Kate

Okazuje się, że pomiędzy księżną Kate i Meghan Markle wciąż nie ma dobrej atmosfery. Żona księcia Williama bała się ponoć, że Meghan może nagrywać rozmowy i przekazywać je do mediów. 

Kate rzeczywiście była przerażona i chciała, żeby Meghan trzymała się od niej z daleka. Miała przeczucie, że wszystko, co mówi, każda rozmowa, nawet zwykły small talk, może potem trafić do mediów. Nie sugeruję - i Kate pewnie też nie - że użyłaby każdej, nawet najdrobniejszej wymiany zdań, ale najwyraźniej nigdy nie wiadomo - wyjawia królewski ekspert Neil Sean w serwisie YouTube.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Neil Sean dodał także, że dowiedział się, że matka księżnej Walii jest już po lekturze książki Toma Bowera na temat royalsów. Carole Middleton miała nawet ostrzegać córkę przed kolejnymi krokami ze strony Meghan Markle. Jak widać, atmosfera w rodzinie królewskiej jest wciąż bardzo napięta i nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie miało nastąpić pojednanie. 

Księżna KateKate w czerwonym płaszczu. Nagle podszedł do niej czterolatek

Więcej o: