Wpadka Borysa Szyca. Miał tylko zrobić kopiuj-wklej, reklamując mleko. Nie udało się

Borys Szyc wstawił na Facebooka post sponsorowany. Nie ustrzegł się jednak błędu i opublikował także instrukcję współpracy. Internauci zareagowali błyskawicznie.

Borys Szyc opublikował na Facebooku post sponsorowany. Aktor reklamuje w nim mleko roślinne. Niestety, przez nieuwagę zamieścił na profilu także instrukcję, określającą szczegóły współpracy z producentem mleka. Celebryta naprawił już błąd i edytował treść wpisu. W internecie jednak nic nie ginie. Internauci zrobili screeny pierwotnego wpisu, a wpadka Szyca szybko stała się wiralem w sieci. 

Zobacz wideo Boryc Szyc zapewnił obszerną relację z Oscarów

Wpadka Borysa Szyca z postem sponsorowanym. Internauci bezlitośni: Borys, ty leniu

Z pierwotnej wersji wpisu Borysa Szyca dowiedzieliśmy się, że aktor dostał przypomnienie o publikacji posta sponsorowanego. Miał go zamieścić na InstaStories oraz facebookowym profilu z konkretnymi hasztagami. W dodatku treść posta została napisana przez reklamodawcę. 

Borys SzycBorys Szyc Borys Szyc Facebook

Wpadka aktora wywołała wiele emocji wśród internautów, którzy obśmiewali całą sytuację w komentarzach. Niektórzy zwrócili także uwagę na to, że teraz Szyc reklamuje mleko roślinne, ale jeszcze niedawno zachwalał hamburgery.

A zaraz po super zdrowym mleku owsianym skoczymy na Big Maca. Dwa sprzeczne komunikaty w jednym czasie. Dziwne, że to nie przeszkadza PR-owcom.
Jaka ładna, niesponsorowana, całkiem własna opinia.
Chłop jedyne co miał wkleić zdjęcie i dopisać formułkę - nawet to potrafił spier***ić. Borys, ty leniu.
Polecam historię edycji - to tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Borysa Szyca na Facebooku.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.