Księżniczka Eugenia starała się panować nad emocjami. Nagle się rozpłakała. Pocieszał ją ojciec

Książę Andrzej wyszedł do poddanych, by podziękować im za oddanie i troskę. Fotoreporterzy uchwycili, jak w pewnym momencie zaczął czule pocieszać księżniczkę Eugenię.

Odbyło się prywatne nabożeństwo w intencji zmarłej królowej Elżbiety II. W uroczystości wzięli udział członkowie rodziny królewskiej, wśród których znalazł się m.in. książę Andrzej. Fotoreporterzy zwrócili na niego uwagę, gdy okazywał wsparcie córce - księżniczce Eugenii.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Poddany wtargnął na trasę królewskiej limuzyny króla Karola. Natychmiastowa reakcja służbKról Karol III wracał limuzyną do pałacu. Nagle ktoś przeskoczył przez barierkę!

Książę Andrzej obejmuje i pociesza księżniczkę Eugenię

Książę Andrzej podziękował w sobotę wszystkim "życzliwym" osobom za odwiedzenie Balmoral po śmierci królowej i za modlitwę w jej imieniu. Wraz z innymi członkami rodziny królewskiej spędził dziesięć minut, dziękując poddanym za ich troskę, po czym wrócił do zamku. Wcześniej jednak kamery uchwyciły, jak z obejmuje zrozpaczoną po śmierci babci księżniczkę Eugenię.

Książę zwrócił też uwagę na grupę ludzi, którzy poinformowali go, że przybyli aż z Glasgow, by złożyć kwiaty w intencji królowej.

Bardzo wam dziękuję za przybycie, doceniamy to - zwrócił się do nich syn królowej Elżbiety II.

Reakcja księżniczki Eugenii nie powinna nikogo zaskakiwać, zwłaszcza że łączyła ją bardzo bliska więź ze zmarłą 8 września monarchinią.

Ostatnie chwile życia królowej Elżbiety II

Nie wszyscy zdążyli pożegnać się z królową. O jej złym stanie zdrowia rodzinę poinformowano natychmiast, w Balmoral na czas zjawił się jednak tylko król Karol III i jego siostra księżniczka Anna. Pod wieczór dołączyli do nich książę William, książę Andrzej, książę Edward i jego żona Zofia. Książę Harry do Balmoral dotarł ponad półtorej godziny po tym, jak media poinformowały o śmierci królowej Elżbiety II. Początkowo miała towarzyszyć mu Meghan Markle, ale ostatecznie przybył do zamku sam.

Meghan Markle zareagowała na śmierć królowej Elżbiety. Odwołała część planówTak Meghan Markle zareagowała na śmierć królowej Elżbiety II!

Więcej o: