Agnieszka Chylińska miała wypadek samochodowy. Wiadomo, w jakim jest stanie. Menedżerka wydała oświadczenie

Agnieszka Chylińska uczestniczyła w wypadku samochodowym. Do zdarzenia miało dojść na warszawskim Muranowie. Menadżerka artystki opublikowała w mediach oświadczenie i uspokoiła fanów.

Agnieszka Chylińska 5 września uczestniczyła w wypadku samochodowym, do którego doszło w Warszawie. Te informacje potwierdziła menadżerka wokalistki, która opublikowała na Facebooku oświadczenie. Wyjaśniła w nim, że do kolizji doszło nie z winy artystki. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sara James podbiła amerykańskie "Mam talent!", ale nie tylko ona. Przypominamy inne występy Polaków

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

Agnieszka Chylińska uczestniczyła w wypadku drogowym. Jest oświadczenie w tej sprawie 

Jak ustalił portal "VoxFM" kontaktując się z Komendą Stołeczną Policji, do zderzenia samochodów doszło na Muranowie, na skrzyżowaniu ulic Smoczej i Dzielnej o godzinie 11:34. Menadżerka jurorki "Mam Talent" opublikowała oświadczenie, w  którym podała, że gwiazda czuje się dobrze i nie doznała żadnego uszczerbku na zdrowiu. Joanna Ziędalska-Komosińska zaznaczyła również, że wokalistka jechała zgodnie z przepisami i zachowała szczególną ostrożność. 

Szanowni państwo, w związku z wieloma zapytaniami o dzisiejszą kolizję drogową z udziałem mojej artystki - pani Agnieszki Chylińskiej, uprzejmie dziękuję za okazaną troskę. Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce z winy innego kierowcy. Na szczęście ostrożność i niska prędkość, z jaką jechała pani Agnieszka pozwoliły na uniknięcie jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Proszę o niedoszukiwanie się sensacji. Informację potwierdzi także inspektor Mariusz Ciarka, rzecznik KG Policji, z którym jak zawsze blisko współpracuję - napisała Joanna Ziędalska-Komosińska.

Kim KardashianKim Kardashian znów dopadła się do Photoshopa. Internauci to wyłapali

Artystka w komentarzach otrzymała mnóstwo wsparcia od fanów. Nie podano więcej szczegółów na temat osoby, która spowodowała kolizję. Nie wiadomo również, co jej za to grozi. Mamy nadzieję, że Agnieszka Chylińska czuje się dobrze. 

Więcej o: