Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak Robert Karaś spędza czas z synem. Najsłodsze, co dziś zobaczycie

Robert Karaś brał ostatnio udział w morderczym Swiss Ultra Maratonie, ale wycofał się ze względu na problemy zdrowotne. Teraz może spędzić więcej czasu z najbliższymi. Agnieszka Włodarczyk właśnie pokazała, jak jej partner odpoczywa w towarzystwie syna.

Agnieszka Włodarczyk swoją karierę w branży filmowej zaczynała jako nastolatka. Do tej pory zagrała w wielu filmach i serialach. Brała też udział w programach rozrywkowych. Niestety, sukcesy w pracy nie szły w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Aktorka ma za sobą kilka nieudanych związków, o których wyjątkowo głośno było w mediach. Los się jednak odmienił i Agnieszce Włodarczyk udało się stworzyć szczęśliwą relację. Jej wybrankiem jest triatlonista Robert Karaś. Para doczekała się syna Milana. Właśnie wstawiła rozczulające zdjęcie na Instagram i pokazała, jak jej partner spędza czas z synem. 

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk urządza mieszkanie

Agnieszka Włodarczyk w ciepłych słowach o Robercie KarasiuAgnieszka Włodarczyk o Robercie Karasiu. Nie ukrywała dumy: Wrócił do roli tatusia

Robert Karaś wycofał się z morderczego wyścigu ze względu na problemy zdrowotne. Teraz spędza czas z synem

Agnieszka Włodarczyk wycofała się z show-biznesu po narodzinach dziecka i skupiła się na obowiązkach macierzyńskich. Wciąż jest jednak aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 320 tys. użytkowników. Aktorka podzieliła się właśnie pięknym zdjęciem swojego partnera z synem. Robert Karaś odpoczywa na nim w towarzystwie małego Milana i w otoczeniu pluszowych zabawek. Zapewne oglądają coś w telewizji. 

Robert Karaś z synemRobert Karaś z synem Fot. Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Ostatnio Agnieszka Włodarczyk towarzyszyła partnerowi, gdy zdecydował się wziąć udział w morderczym Swiss Ultra Maratonie. Polak prowadził od początku wyścigu, ale ostatecznie postanowił wycofać się z rywalizacji ze względu na problemy zdrowotne. Zaledwie trzy tygodnie wcześniej przeszedł poważną operację urologiczną. Robert Karaś to zapalony sportowiec, ale rodzinę stawia na pierwszym miejscu. W mediach pojawiły się pogłoski, że zamierza zmienić dyscyplinę sportową, by móc więcej czasu spędzać z Agnieszką i synem. 

Robert Karaś Adrian KosteraRobert Karaś ostro odpowiada Adrianowi Kosterze. "Jesteś debilem"

Więcej o: