Tak mieszka Ida Nowakowska. Spójrzcie na ten marmur. Jest luksusowo

Ida Nowakowska pokazała wnętrza mieszkania na Instagramie. Jak mieszka gwiazda TVP? W jej zaciszu domowym dominuje biel.

Ida Nowakowska nie pokazuje często wnętrz swojego apartamentu. Przeglądając jednak jej Instagram, możemy zobaczyć fragmenty pomieszczeń, w których mieszka gwiazda. W ostatnim czasie prezenterka TVP pochwaliła się nagraniem, na którym razem z mężem przygotowują kąpiel dla syna. Fani mogli przy okazji zobaczyć, jak Ida urządziła łazienkę.

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Jak mieszka Ida Nowakowska? Gwiazda pokazała wnętrza

Prezenterka dba o to, by zacisze domowe było oazą spokoju i bezpieczeństwa dla jej rodziny. Dlatego na jej profilu nie ma zbyt wielu zdjęć z wnętrza apartamentu. Mimo to możemy odnaleźć kilka materiałów, które dają wyobrażenie o mieszkaniu Nowakowskiej. Na jednym z ostatnich filmików, przygotowuje z mężem kąpiel dla dziecka. Widzimy, że pomieszczenie utrzymane jest w bieli i wykończone dobrymi materiałami. Na drugim planie można dostrzec efektowny żyrandol. 

 

W innym poście z kolei mogliśmy podejrzeć jej balkon, w którym nie brakuje zieleni. Gwiazda TVP jest bardzo religijna, dlatego w wielu postach na Instagramie nawiązuje do wiary i pokazuje m.in. świąteczne ozdoby. W domu ma królują też złote dodatki - zarówno na ścianach, jak i zimą, gdy Ida pozowała przy bożonarodzeniowej choince.

 

Złote dodatki w mieszkaniu Idy NowakowskiejZłote dodatki w mieszkaniu Idy Nowakowskiej https://www.instagram.com/p/CXw1JYXoE4I/

Patrzyłam dzisiaj sobie z balkonu na ten nasz świat... Piękne rozkwitające listki, kwiatki... Tyle wspaniałych dzieł sztuki, tuż za moim oknem... Za darmo! Dziękuję za to wszystko panu Bogu! To prawdziwa galeria sztuki... Doceniajmy te "małe-wielkie" rzeczy. Mimo społecznego dystansu uśmiechajmy się do sobie, rozsiewajmy miłość i dobro. Bądźmy odnowieni. W końcu przyszła wiosna, Jezus zmartwychwstał... Prawdziwie zmartwychwstał... Będzie dobrze... - napisała Nowakowska.

W innych materiałach widzimy, że Nowakowska stawia na jasne, białe wnętrza. Wszechobecna biel przełamywana jest gustownymi, luksusowymi dodatkami - w tym marmurowymi elementami na ścianach w łazience.

Łazienka Idy NowakowskiejŁazienka Idy Nowakowskiej https://www.instagram.com/p/CPtKS3yA-5P/

 

W kuchni także jest biało i przejrzyście. Oprócz złotych elementów uwagę skupia kamienny, jasny blat. Czyżby marmur?

 

Podoba wam się mieszkanie Nowakowskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.