Tak wygląda taras w mazurskim domu Anny Dereszowskiej. "Spełniliśmy marzenie o naszym azylu"

Anna Dereszowska podzieliła się z fanami radosną nowiną. Aktorka pochwaliła się, że nareszcie ma wymarzony taras.

Dwa lata temu Anna Dereszowska kupiła dwa domy na Mazurach. W jednym z nich zamieszkała, a drugi planowała wynajmować turystom. Remont wnętrz trwał ponad rok. Do pełni szczęścia brakowało tylko tarasu. Wszystko jednak wskazuje na to, że w udało się ukończyć ostatni etap prac nad wymarzonym gniazdkiem.

Zobacz wideo Anna Dereszowska pokazała swój trening na siłowni

Anna Dereszowska ma piękny dom na Mazurach. Tak wygląda jej taras 

W opublikowanym na Instagramie poście Anna Dereszowska napisała, że nareszcie spełniło się jej marzenie. Aktorka zdradziła fanom, że od bardzo dawna czekała na chwilę, by móc odpoczywać na tarasie. 

Nie mogę się nacieszyć, że nareszcie mamy wokół naszego mazurskiego domu taras. Wiem, że to takie przyziemne, małe marzenie, ale tak długo na to czekaliśmy! Pogoda nam sprzyja, więc nasze wiejskie życie toczymy głównie na zewnątrz. A o poranku - wychodząc boso przed dom i wdychając zapach lasu, który budzi się do życia, przypominam sobie, że mimo wszystkich perturbacji po drodze - spełniliśmy marzenie o naszym azylu, w którym odpoczywamy jak nigdzie indziej. Nasze kochane Mazury - czytamy na Instagramie.

Do wpisu dodała dwa zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak prezentuje się wymarzony taras Anny Dereszowskiej. 

 

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo pozytywnych słów od fanów. 

Pięknie jest spełniać marzenia. Samych pięknych chwil życzę.
Nawet najmniejsze marzenia są najpiękniejsze, podobnie jak ich realizacja. I nie wolno oglądać się na innych. Trzeba robić swoje.
Marzenia się spełniają, cudownie - napisali internauci. 

Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentują się wnętrza w domu Anny Dereszowskiej to zajrzyjcie do naszej galerii u góry strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.