Agnieszka Hyży na zdjęciu z synem. Rzadki widok. Reakcja Grzegorza idealna

Agnieszka Hyży zwykle stroni od pokazywania syna w mediach, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Zdjęcie z Leonem podbiło serca internautów.

Agnieszka Hyży jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak stroni od pokazywania życia prywatnego na Instagramie. Razem z Grzegorzem Hyżym postanowili, że nie będą publikować w sieci zbyt wielu rodzinnych kadrów. Ostatnio dziennikarka opublikowała jednak post o karmieniu piersią, na którym mogliśmy zobaczyć jej syna Leona.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Ograniczamy nasze medialne życie"

Agnieszka Hyży na zdjęciu z synem 

Agnieszka Hyży spędza weekend na rodzinnym wypoczynku. Na jej InstaStories nie brakuje nagrań i zdjęć z basenu. Wśród nich ukazał się wyjątkowy kadr matki z synem. Dziennikarka ubrana w czerwoną sukienkę z tkaniny plumetti o kroju hiszpanki trzymała na rękach małego Leona. Chłopiec był ubrany w body zdobione wzorem statków oraz niebieski kaszkiet. To rzadki widok na jej profilu.

Gotowi na weekend - pisała Agnieszka Hyży.
 

W komentarzach nie zabrakło komplementów od fanów. Życzyli dziennikarce i jej rodzinie udanego wypoczynku.

Jakie to piękne.
Fantastycznie, pani Agnieszko.
Cudownego czasu - pisali fani.

Grzegorz Hyży również pokusił się o skomentowanie posta żony. Pod zdjęciem opublikował emotikonę płonącego serca.

Agnieszka Hyży tłumaczy, dlaczego nie publikuje zdjęć z mężem

Ostatnio Agnieszka Hyży zorganizowała Q&A, podczas którego opowiedziała, dlaczego przestała publikować zdjęcia z Grzegorzem Hyżym. Nietypowe zachowanie dla par show-biznesu jest spowodowane chęcią ochrony prywatności. Rodzina dziennikarki nie ma potrzeby udowadniania, że się kochają, ponieważ sami najlepiej o tym wiedzą. Nie przystają jednak na okazjonalne kadry, którymi mają ochotę podzielić się z obserwatorami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.