Agnieszka Hyży karmi piersią. "Rzadko pokazuję tak prywatne kadry"

Agnieszka Hyży podzieliła się na Instagramie intymnymi zdjęciami z synem Leonem. Przy okazji podjęła temat karmienia piersią w miejscach publicznych.

Agnieszka Hyży opublikowała na Instagramie zdjęcie z małym Leonem. To syn prezenterki i jej męża, piosenkarza Grzegorza Hyżego. Przy tej okazji dziennikarka podjęła istotną kwestię karmienia piersią - także w miejscach publicznych. A rzadko tak bardzo otwiera się na swoją prywatność w internecie.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Ograniczamy nasze medialne życie"

Agnieszka Hyży karmi syna. "Tak robię to w miejscach ogólnodostępnych"

Dziennikarka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 160 tysięcy użytkowników. Ostatnio Agnieszka Hyży opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją karmiącą piersią. Opisała kadr z dużą czułością.

Bliskość mamy i dziecka jest wyjątkowa. Naturalna. Karmię się tym stanem i nie ukrywamy się z tym, choć mamy jeszcze wiele do zrobienia w kulturowym i społecznym oswajaniu tematu karmienia np. w miejscach publicznych. Nie chowam się w chwilach, gdy karmię syna, ale też chronię naszą intymność, szukając miejsc dyskretnych i spokojnych - wyznała na Instagramie Agnieszka Hyży.
 

Dziennikarka przyznała, że rzadko dzieli się tak prywatnymi kadrami, ale ten jest dla niej wyjątkowo ważny. Swój post Agnieszka Hyży opublikowała z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. 

Rzadko publikuję tak prywatne kadry z mojego życia, ale te są wyjątkowe i niech będą moim głosem w sprawie - tak karmię naturalnie, tak robię to w miejscach ogólnodostępnych, i tak - jest to dla mnie niezwykle ważne i cenne - dodała Agnieszka Hyży.

Agnieszka Hyży jest także matką Marty, która przyszła na świat w 2013 roku. Jej ojcem jest były mąż prezenterki Mikołaj Wit. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA