Agnieszka Hyży od kilku miesięcy nie publikuje zdjęć z mężem. Odnosi się do sprawy

Agnieszka Hyży nie należy do osób, które afiszują się życiem prywatnym w mediach. Podobne podejście ma jej mąż Grzegorz Hyży. Ich romantyczne zdjęcia w sieci można policzyć na palcach jednej ręki. Jedna z fanek zapytała dziennikarkę, z czego wynika taka decyzja. Hyży nie trzymała jej w niepewności.

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie długo starali się o dziecko. Prezenterka kilka razy poroniła. W listopadzie zeszłego roku razem z mężem powitali na świecie pierwszą wspólną pociechę. Zostali rodzicami syna, któremu nadali imię Leon. Poza tym oboje posiadają dzieci z poprzednich małżeństw i tworzą zgraną, patchworkową rodzinę, jednak w mediach społecznościowych nie publikują romantycznych zdjęć. Teraz dziennikarka wyjaśniła, dlaczego podjęła taką decyzję. - W internecie nic nie ginie - zauważyła. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najgłośniejsze rozwody gwiazd. Małżeństwo Brada Pitta ucierpiało przez alkohol. Polscy Beckhamowie rozstali się po zdradzie

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Ograniczamy nasze medialne życie"

Agnieszka Hyży wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje męża i dzieci w mediach

Agnieszka Hyży zorganizowała na InstaStories Q&A. Jedno z pytań tyczyło się jej dosyć nietypowego zachowania jak na osobę związaną z show-biznesem. Dziennikarka i Grzegorz Hyży bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia. Hyży przyznała, że nie czują potrzeby publicznego podkreślania, jak bardzo się kochają. 

Mówię za siebie i moją rodzinę. Z wielu względów nie robimy tego i sporo o tym już mówiłam czy pisałam. Chronimy, na ile się da, naszą prywatność. Nie mamy potrzeby pokazywać i udowadniać, że jesteśmy razem, że się kochamy, że spędzamy czas z dziećmi, co robimy, gdzie i jak. Ogrom zdjęć jest w archiwum rodzinnym. Od czasu do czasu, gdy jest okazja lub jakiś impuls, pokażemy czy zdradzimy nieco więcej - zaczęła.

Ostatnio Hyży dodała ich wspólne ujęcie w marcu.

 

Agnieszka Hyży wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje męża i dzieciAgnieszka Hyży wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje męża i dzieci Fot. Instagram/ agnieszka_hyzy

Hyży nawiązała również do dzieci osób publicznych. Jak sama dodała, kwestia pojawiania się ich w mediach nie powinna być decyzją rodziców. 

Dzieci nie pokazujemy i jesteśmy w tym bardzo konsekwentni. Same powinny mieć prawo do takiej decyzji za jakiś czas, gdy będą na tyle świadomi i dojrzali, by znać konsekwencje. W internecie nic nie ginie. Ubolewam, że i tak ich dosięgnie zapewne wiele niefajnych artykułów czy informacji.

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiJoanna Opozda czyta książkę. Tytuł nie bez znaczenia

Agnieszka nie jest jedyną osobą publiczną, która postanowiła chronić wizerunek pociech. Podobne podejście ma Joanna Koroniewska i Marina Łuczenko-Szczęsna

Więcej o: