Agnieszka Hyży od kilku miesięcy nie publikuje zdjęć z mężem. Odnosi się do sprawy

Agnieszka Hyży nie należy do osób, które afiszują się życiem prywatnym w mediach. Podobne podejście ma jej mąż Grzegorz Hyży. Ich romantyczne zdjęcia w sieci można policzyć na palcach jednej ręki. Jedna z fanek zapytała dziennikarkę, z czego wynika taka decyzja. Hyży nie trzymała jej w niepewności.

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie długo starali się o dziecko. Prezenterka kilka razy poroniła. W listopadzie zeszłego roku razem z mężem powitali na świecie pierwszą wspólną pociechę. Zostali rodzicami syna, któremu nadali imię Leon. Poza tym oboje posiadają dzieci z poprzednich małżeństw i tworzą zgraną, patchworkową rodzinę, jednak w mediach społecznościowych nie publikują romantycznych zdjęć. Teraz dziennikarka wyjaśniła, dlaczego podjęła taką decyzję. - W internecie nic nie ginie - zauważyła. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najgłośniejsze rozwody gwiazd. Małżeństwo Brada Pitta ucierpiało przez alkohol. Polscy Beckhamowie rozstali się po zdradzie

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Ograniczamy nasze medialne życie"

Agnieszka Hyży wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje męża i dzieci w mediach

Agnieszka Hyży zorganizowała na InstaStories Q&A. Jedno z pytań tyczyło się jej dosyć nietypowego zachowania jak na osobę związaną z show-biznesem. Dziennikarka i Grzegorz Hyży bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia. Hyży przyznała, że nie czują potrzeby publicznego podkreślania, jak bardzo się kochają. 

Mówię za siebie i moją rodzinę. Z wielu względów nie robimy tego i sporo o tym już mówiłam czy pisałam. Chronimy, na ile się da, naszą prywatność. Nie mamy potrzeby pokazywać i udowadniać, że jesteśmy razem, że się kochamy, że spędzamy czas z dziećmi, co robimy, gdzie i jak. Ogrom zdjęć jest w archiwum rodzinnym. Od czasu do czasu, gdy jest okazja lub jakiś impuls, pokażemy czy zdradzimy nieco więcej - zaczęła.

Ostatnio Hyży dodała ich wspólne ujęcie w marcu.

 

Agnieszka Hyży wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje męża i dzieciAgnieszka Hyży wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje męża i dzieci Fot. Instagram/ agnieszka_hyzy

Hyży nawiązała również do dzieci osób publicznych. Jak sama dodała, kwestia pojawiania się ich w mediach nie powinna być decyzją rodziców. 

Dzieci nie pokazujemy i jesteśmy w tym bardzo konsekwentni. Same powinny mieć prawo do takiej decyzji za jakiś czas, gdy będą na tyle świadomi i dojrzali, by znać konsekwencje. W internecie nic nie ginie. Ubolewam, że i tak ich dosięgnie zapewne wiele niefajnych artykułów czy informacji.

Agnieszka nie jest jedyną osobą publiczną, która postanowiła chronić wizerunek pociech. Podobne podejście ma Joanna Koroniewska i Marina Łuczenko-Szczęsna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.