58-letnia Courtney Love zachwyca sylwetką. "To wspaniale widzieć cię szczęśliwą"

Courtney Love podzieliła się zdjęciem z wakacji w bikini. Fani są zachwyceni sylwetką 58-latki i mają nadzieję, że gwiazda w końcu wyszła na prostą.

Courtney Love była żoną legendarnego rockmena Kurta Cobaina. 58-latka mało kogo pozostawia obojętnym. Niektórzy fani Nirvany twierdzą nawet, że przyczyniła się do śmierci męża. Courtney przez wiele lat zmagała się z uzależnieniami. Niedawno przyznała to pod przysięgą w procesie Johnny'ego Deppa i Amber HeardZeznała wtedy, że w 1995 roku omal nie przedawkowała, aktor jednak reanimował ją i uratował jej życie. Powszechnie wiadomo, że w późniejszych latach celebrytka również zmagała się z nałogami. Teraz jednak podzieliła się zdjęciem, które daje nadzieję, że jej życie się zmieniło na lepsze.

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające

Maffashion sprzedaje domMaffashion sprzedaje dom! "Chce, jak tylko może, zatrzeć ślady smutnej przeszłości"

Tak wygląda dzisiaj 58-letnia Courtney Love 

58-latka podzieliła się dwoma zdjęciami na Instagramie, na którym pozuje w bikini na tle morza. Gwiazda jest szeroko uśmiechnięta i zachwyca wysportowaną sylwetką.

Dobre życie jest najlepszą zemstą.
 

Ze zdjęcia bije pozytywna energia, co daje nadzieję, że Courtney znalazła w końcu spokój i szczęście. Zwrócili uwagę na to internauci w komentarzach.

Wyglądasz niesamowicie. To wspaniale widzieć cię szczęśliwą.
Dobrze, że Courtney jest w końcu zdrowa. Na tym zdjęciu nie można tego nie zauważyć.
To niemożliwe, że masz 58 lat. Jak to możliwe, że masz taką figurę?

Courtney Love urodziła się w 1964 roku. W 1992 roku wyszła za mąż Kurta Cobaina. Legendarny lider grupy Nirvany dwa lata później popełnił samobójstwo. O ich związku zawsze krążyło mnóstwo plotek. Według niektórych fanów Courtney miała bardzo zgubny wpływ na męża i wciągnęła go w mroczny świat narkotyków.

Jerzy PołomskiJerzy Połomski pogrążony w żałobie. Spotkała go rodzinna tragedia

Więcej o: