Kasia Kowalska urlopuje z córką. Uwagę zwraca fryzura Oli. "Na Wodeckiego"

Kasia Kowalska opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Na wakacyjnym kadrze pozuje u boku córki.

Kasia Kowalska wciąż występuje, jednak żyje z dala od blasku fleszy i rzadko dzieli się informacjami dotyczącymi życia prywatnego. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Na jednym zapozowała z córką.

Stanisław Rozenek, Klara Lewandowska, Liam SzczęsnyKlara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo Małgorzata Socha o relacjach z "Przyjaciółkami" i niani swoich dzieci

Kasia Kowalska pozuje z córką. Fani komentują: Młoda z fryzurą na Wodeckiego

Podczas wyjazdu Kasia Kowalska nie była sama. Piosenkarka wolny czas spędzała w towarzystwie bliskich jej osób. Kilka dni temu wrzuciła do sieci zdjęcie prosto z plaży na, którym pozuje u boku ukochanego córki. Oprócz tego na krótkim nagraniu, które pojawiło się na jej instagramowym profilu pochwaliła się, jakie atrakcje czekały na nią w trakcie urlopu. 

To jednak nie koniec wakacyjnych kadrów. Tym razem piosenkarka podzieliła się z fanami rodzinną fotografią. Artystka dodała zdjęcie, na którym widzimy ją i córkę. Pogoda najwyraźniej im dopisała, ponieważ obie panie są bardzo opalone.

 

W komentarzach posypały się komplementy. Fani nie szczędzili miłych słów skierowanych w ich stronę. Wiele osób zwróciło również uwagę na, to, że Ola jest bardzo podobna do mamy.

Piękne jesteście!
Jesteście bardzo do siebie podobne.
Jak siostry! Piękne jesteście - napisali internauci.

Jedna z komentujących osób zażartowała również z fryzury Oli. 

Młoda z fryzurą na Wodeckiego. Super! - czytamy.

Czym się zajmuje córka Kasi Kowalskiej?

Ola Kowalska jest aspirującą projektantką mody i dba o sceniczne stylizacje sławnej mamy. Oprócz tego 25-latka aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 30 tysięcy osób.  

Ola KowalskaKowalska na koncercie w wyjątkowej marynarce. To projekt jej córki. "Królowa rocka"

Więcej o: