Mama córki Jakuba Rzeźniczaka żegna Oliwiera w dniu pogrzebu. Chwytające za serce słowa

Mama córki Jakuba Rzeźniczaka miała bardzo dobre relacje z Magdaleną Stępień. Teraz we wzruszający sposób pożegnała zmarłego Oliwiera.

W poniedziałek o godzinie 14 w Oleśnicy rozpoczął się pogrzeb małego Oliwiera. W tym smutnym dniu głos zabrała Ewelina Taraszkiewicz. Mama córki Jakuba Rzeźniczaka opublikowała w mediach społecznościowych chwytające za serce pożegnanie.

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Magdaleny Stępień

1Anita Lipnicka i John Porter - koncert (Archiwum)Anita Lipnicka pokazała córkę. Podobna do mamy?

Mama córki Jakuba Rzeźniczaka pożegnała małego Oliwiera

Ewelina Taraszkiewicz bardzo mocno wspierała Magdalenę Stępień w walce o zdrowie i życie jej syna. Wspólnie z nią zorganizowała sesję zdjęciową, na której przyrodnie rodzeństwo przyglądało się sobie nawzajem. W dniu pogrzebu mama córki piłkarza nie mogła więc nie zabrać głosu. Opublikowała na InstaStories fotografię Inez i Oliwiera. Do relacji dołączyła wzruszające pożegnanie.

Niech światło wskaże ci drogę. Do zobaczenia w lepszym miejscu.

Oliwier RzeźniczakOliwier Rzeźniczak instagram.com/ ewelatarasz

Zobacz również: Karolina Pisarek wspiera Magdalenę Stępień po stracie Oliwiera. Wzruszające słowa

Wcześniej Ewelina Taraszkiewicz udostępniła na InstaStories zdjęcie z fragmentem piosenki Erica Claptona "Tears In Heaven" ze wzruszającym cytatem. 

Za drzwiami jest spokój, mam pewność i wiem, że nie będzie więcej łez w niebie - zacytowała koleżanka Magdaleny Stępień na Instagramie.

Na piękny gest zdecydowali się również koledzy Jakuba Rzeźniczaka z Wisły Płock. W niedzielę drużyna ojca Oliwiera zagrała przeciwko Lechowi Poznań. Ten ze względu na rodzinną tragedię nie wystąpił w tym spotkaniu. Jednak jego koledzy o nim nie zapomnieli i na rozgrzewkę wyszli w czarnych koszulkach z napisem "Kuba, jesteśmy z tobą".

Kabaret Neo-NówkaKontrowersyjny skecz Neo-Nówki wywołał poruszenie w Polsacie [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: