Karolina Pisarek wspiera Magdalenę Stępień po stracie Oliwiera. Wzruszające słowa

W czwartek, 28 lipca, w południe rodzice chorego Oliwiera opublikowali wspólne oświadczenie o śmierci chłopca. Karolina Pisarek to kolejna gwiazda, która wsparła Magdalenę Stępień po stracie dziecka.

28 lipca Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak za pośrednictwem Instagrama przekazali tragiczne wieści. Ich syn Oliwier zmarł. U chłopca kilka tygodni po narodzinach zdiagnozowano rzadki przypadek nowotworu wątroby. Lekarze w Polsce nie dawali chłopcu zbyt wielu szans na przeżycie, dlatego modelka zdecydowała się na wyjazd do Izraela. Niestety, dziecka nie udało się uratować. Oliwier żył 376 dni. Wiele znanych osób składało rodzicom najszczersze kondolencje. Również Karolina Pisarek-Salla zwróciła się do Stępień. Modelki znają się z programu "Top Model".

Zobacz wideo Małgorzata Leitner o ślubie Karoliny Pisarek. Sprzedała swoje życie?

Karolina Pisarek wspiera Magdalenę Stępień po stracie syna

Modelka, która ostatnio wywołała tzw. "aferę kopertową" w rozmowie z Jastrząb Post wyraziła współczucie koleżance z programu. 

Przesyłam mnóstwo mocy, miłości. Mam nadzieję, że przez to przejdzie. Ciężka sytuacja, więc po prostu wysyłam mnóstwo miłości Magdzie. To jest na pewno niewyobrażalny ból i strata. Nikomu się tego nie życzy.

Pisarek-Salla opowiedziała także o relacji, kóra łączyła modelki w programie "Top Model" i, jak to wyglądało po programie. Panie nie pałały do siebie sympatią od początku.

W "Top Model" z Madzią nie miałyśmy zbyt dobrego kontaktu, ale po "Top Model" jak najbardziej. Zaczęłyśmy się wymieniać różnymi wiadomościami, uznałyśmy, że nie ma co i trzymam za Magdę jak najbardziej kciuki.

Pogrzeb chłopca odbędzie się 1 sierpnia w Oleśnicy. Modelka dodała, że zamiast kwiatów prosi o modlitwę za syna oraz drobny datek na leczenie dwumiesięcznej Zosi, która choruje na SMA.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.