16-letnia córka Anity Lipnickiej poszła w ślady mamy. Urodę także odziedziczyła po niej

Anita Lipnicka przez lata pilnie strzegła prywatności córki Poli. Do tej pory próżno było szukać dziewczyny na salonach i okładkach pism. Teraz piosenkarka pochwaliła się efektami jej profesjonalnej sesji zdjęciowej. Do kogo jest podobna?

Rzadki widok nie uszedł uwadze fanów Anity Lipnickiej, którzy dosłownie zasypali jej córkę komplementami. Wśród komentujących znalazły się znane osoby – Hanna Lis uznała, że Pola jest "cudna", a Edyta Bartosiewicz zostawiła pod fotografią emotikonę ognia. 

Zobacz wideo Dzieciom sławnych rodziców jest łatwiej?

Pola Porter oczarowała internautów

Totalnie w tajemnicy (bo w zasadzie bez pozwolenia), chwalę się tym, co najcenniejsze: moim dzieciątkiem – napisała dumna mama.

"Dzieciątko" ma już 16 lat i nie da się ukryć, że obiektyw je kocha. Wprawne oko wychwyciło, że gwiazda pokazywała pociechę już wcześniej, publikując urocze kadry z rodzinnego albumu przy okazji urodzin nastolatki czy wypadu w góry.

 

"Oczy mamy, reszta taty" - tak jeszcze kilka lat temu mówiono o Poli. Teraz pojawiają się zupełnie inne komentarze:

Piękność po mamie.
Nie wierzę. To może jednak siostra?
Te dłuuuuugie nogi oczywiście po mamie - komplementują fani.

Pola jest owocem wieloletniego związku wokalistki z walijskim muzykiem, Johnem Porterem. Para nigdy nie zdecydowała się na zalegalizowanie swojej relacji. Po rozstaniu pozostali w przyjaznych stosunkach, także przez wzgląd na dobro córki.

Pola zrobi karierę w modelingu?

Dziewczyna dwa lata temu zdawała egzamin ósmoklasisty i z pomocą mamy wybierała placówkę, w której będzie kontynuowała edukację. Z uwagi na panującą wówczas sytuację epidemiologiczną, szkoły w całym kraju odwołały tzw. drzwi otwarte, co wywołało wiele stresu, czego Anita nie ukrywała przed fanami.

Ratunku! Na pomoc! Brrr…! – denerwowała się.

Wygląda na to, że wszystko poszło dobrze i 16-latka z powodzeniem godzi dziś naukę z rozwijaniem kariery w modelingu – ma wszelkie predyspozycje, by odnieść sukces, podjęła już nawet współpracę z jedną z warszawskich agencji modelek.

Tym samym podąża drogą wytyczoną przez mamę, która podbój rodzimego show-biznesu również zaczynała od pozowania do zdjęć. Pod koniec zeszłego roku Anita przypomniała fanom, jak wyglądała, będąc w wieku Poli.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.