Anita Lipnicka i John Porter rozstali się. Dlaczego? Szczegóły ujawnia tabloid

Zaledwie tydzień temu para ogłosiła swoje rozstanie. Od lat uchodzili za wyjątkowo zgodny i dobrany związek. Jednak nie do końca znane są przyczyny rozstania się artystów.

Anita Lipnicka i John Porter byli parą przez 12 lat, nie tylko w życiu prywatnym, ale także na gruncie zawodowym. Dlatego wiadomość o ich rozstaniu była sporą sensacją i zaskoczeniem dla ich fanów. Mimo wszystko, oboje zapewniają, że wciąż będą razem występować na scenie. Jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", muzycy już od dawna mieszkają osobno, a obecnie starają się uregulować opiekę nad 9-letnią córką oraz podzielić wspólny majątek.

Od dłuższego czasu nie żyli razem. Przygotowywali swoje sprawy do rozstania. Jako że nigdy nie byli małżeństwem, wszystko było kwestią umowy między nimi. Obojgu leży na sercu los córki, więc bez większych kłótni równo podzielili się opieką. Mają kilka nieruchomości, w tym wielką posiadłość nad jeziorem w Rajgordzie. Anita od razu zapowiedziała, że nie zamierza się z nią rozstawać. John za to jest przywiązany do domu w Warszawie - "Fakt" powołuje się na osobę z otoczenia pary.

Ich menedżerka nie chciała skomentować tych słów z rozmowie z nami. Zatem można wywnioskować, że para rozstała się we wspólnym porozumieniu i daleka jest od wzbudzania sensacji i publicznego roztrząsania sprawy.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.