Anita Lipnicka i John Porter rozstali się. "To była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki". Oboje skomentowali to na FB

Anita Lipnicka i John Porter byli parą od 2003 roku. John Porter właśnie ogłosił ich rozstanie.

Od czasu do czasu w mediach krążyły plotki o ich rozstaniu . Tabloidy chętnie podłapywały temat, ale później okazywało się, że to wszystko nieprawda. Sami zainteresowani często dementowali te doniesienia. Jednak tym razem nie pozostawiają żadnych wątpliwości - naprawdę postanowili się rozstać. Informację o tym, że para zdecydowała się "iść własnymi drogami" zamieścił John Porter na swoim profilu facebookowym:

Anita i ja idziemy własnymi drogami - to była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki, nie z tego świata. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i chwile odciągają nas od siebie. Czujemy się dobrze z tą sytuacją i prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Wciąż będziemy grać wspólne koncerty. Miłość jest tajemnicą, a my to kochamy.

Screen z Facebook.comScreen z Facebook.com Facebook.com/john.porter Facebook.com/john.porter

Kilka dni temu, przy okazji swoich urodzin, Lipnicka zamieściła dość tajemniczy wpis, także na Facebooku . Dziś już wszystko wydaje się jasne.

Od jutra zamierzam żyć dla siebie. Stanę się mniej dobrą mamą i jeszcze gorszą niby-żoną. Jako z córki będzie ze mnie też marny pożytek. Trudno. Robię sobie fajrant. Od teraz będę tylko łapać motyle, wąchać kwiatki i zmieniać sukienki. P.s. Tym co jeszcze tu nie dotarli zdradzę tylko, że nie ma się czego bać. To może być całkiem miły nowy początek:)) - napisała na swoim profilu.

Screen z Facebook.comScreen z Facebook.com Facebook.com/anitalipnicka Facebook.com/anitalipnicka

Związek muzyków trwał 12 lat. W 2006 roku para została rodzicami. Razem wychowują córkę Polę.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.