"Nie byliśmy stworzeni do tego, by żyć ze sobą na co dzień". "Ona odeszła". To były naprawdę ekspresowe małżeństwa

Agata Passent i Wojciech Kuczok niedawno ogłosili, że po 7 miesiącach od zawarcia ślubu wnieśli pozew o rozwód. Nie są jednak jedynymi takimi parami w show-biznesie. Zobaczcie, które gwiazdorskie małżeństwa nie trwały długo.
Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański, ślub 25 kwietnia 2003 Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański, ślub 25 kwietnia 2003 EAST NEWS/PIOTR GRZYBOWSKI

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański: 3 lata i 11 miesięcy

Katarzyna Skrzynecka poślubiła Zbigniewa Urbańskiego 26 kwietnia 2003. Para rozwiodła się 15 marca 2007, a rozwód kościelny uzyskali w 2014. Gwiazda zasugerowała, że mąż miał problemy z dochowaniem wierności.

Na etapie, kiedy byliśmy małżeństwem, Zbyszek cały czas twierdził, że nie. A ja wierzyłam, chociaż miałam różne przesłanki z różnych stron. Partnerka mojego męża od dawna sama o tym mówiła, ona tego nie kryła i rozmawiała o tym oficjalnie z wieloma osobami z naszej wspólnej pracy, bo obie pracowałyśmy w TVN. W związku z czym to była rzecz powszechnie wiadoma wszystkim, tylko nie mnie - mówiła w programie "Zrozumieć kobietę".
doda, radek majdan doda, radek majdan doda, radek majdan/ARTUR BARBAROWSKI/SE/Eastnews

Doda i Radek Majdan: 3 lata i 2 miesiące

Ten związek był jednym z najsłynniejszych i najszerzej komentowanych w polskim show-biznesie. Doda i Radek Majdan pobrali się 5 marca 2005, zaś rozwiedli w maju 2008.

Anna Samusionek i Krzysztof Zuber w 2004 roku Anna Samusionek i Krzysztof Zuber w 2004 roku Kapif

Anna Samusionek i Krzysztof Zuber: 3 lata

Anna Samusionek i Krzysztof Zuber wzięli ślub w 2002, a rozwiedli się 3 lata później.

Hubert Urbański, Julia Chmielnik Hubert Urbański, Julia Chmielnik Kapif

Hubert Urbański i Julia Chmielnik: 3 lata i 11 miesięcy

Hubert Urbański i Julia Chmielnik pobrali się 16 listopada 2009, a rozwiedli 9 października 2013. Ich małżeństwo trwało niecałe 4 lata.

Kate Rozz, Piotr Adamczyk. Kate Rozz, Piotr Adamczyk. Kapif

Piotr Adamczyk i Kate Rozz: Rok i 3 miesiące

Małżeństwo Piotra Adamczyka i Kate Rozz trwało niewiele ponad rok. Aktorzy pobrali się 8 stycznia 2012. W trakcie krótkiego stażu małżeńskiego zdążyli zaliczyć ślubną okładkę w "VIVIE!". Adamczyk wyznał potem, że tego żałował.

Złamałem swoją żelazną zasadę - nie wpuszczania mediów do życia prywatnego. Jedną okładką, której konsekwencji nie przewidziałem. Lekcja była bardzo bolesna. Takie się jednak najlepiej zapamiętuje. Nie lubię wracać myślami do tego okresu. Wiele mnie kosztowało i wciąż kosztuje to, że tak często pisze się o moim życiu - powiedział w wywiadzie dla "Elle".

Kate Rozz, Piotr AdamczykViva

Anna Przybylska Anna Przybylska FORUM/Lukasz Dejnarowicz

Anna Przybylska i Dominik Zygra: 1 rok

Dziś mało kto o tym pamięta, ale Anna Przybylska, zanim związała się z Jarosławem Bieniukiem, w 2000 roku wzięła ślub z tenisistą Dominikiem Zygrą. Para rozwiodła się w 2001. Teraz aktorka nie ma ochoty stawać powtórnie na ślubnym kobiercu.

Przecież można się prawnie zabezpieczyć inaczej. Nie trzeba mieć papierka z urzędu stanu cywilnego, jak również glejtu od Pana Boga. On i tak w żaden sposób nikogo nie zwiąże. Ludzi łączy miłość i wzajemne zaufanie. A my je mamy - powiedziała w "VIVIE!".
Karolina Nowakowska i Maciej Zwoliński Karolina Nowakowska i Maciej Zwoliński Kapif

Karolina Nowakowska i Maciej Zwoliński: 10 miesięcy

Karolina Nowakowska wyszła za mąż za Macieja Zwolińskiego 25 maja 2013 roku. Już w lutym 2014 orzeczono rozwód.

Gdy tylko zamieszkali razem, pojawiły się nieporozumienia. Okazało się, że mają zupełnie inną wizję związku - opowiada na łamach "Życia na gorąco" znajomy pary.
Patrycja Krogulska i Mateusz Damięcki, ślub, 25.09.2010 Patrycja Krogulska i Mateusz Damięcki, ślub, 25.09.2010 East News

Patrycja Krogulska i Mateusz Damięcki: 8 miesięcy

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska rozwiedli się po 8 miesiącach. Para pobrała się 25 września 2010, zaś rozwiodła w maju 2011 roku.

Rozstali się, nie jest mi z tego powodu wesoło. Decyzja o rozstaniu została podjęta dużo wcześniej. To ona zdecydowała, że odejdzie - wyjaśniła mama aktora, Joanna Damięcka w rozmowie z Se.pl.
Agata Passent, Wojciech Kuczok. Agata Passent, Wojciech Kuczok. Kapif

Agata Passent i Wojciech Kuczok: 7 miesięcy

Małżeństwo Agaty Passent i Wojciecha Kuczoka trwało 7 miesięcy. Córka Agnieszki Osieckiej i pisarz pobrali się w czerwcu, pół roku po pierwszym spotkaniu. Decyzję o rozstaniu podjęli w styczniu. Agata Passent potwierdziła plotki o rozstaniu.

Jesteśmy po rozprawie rozwodowej. Nie chcę tego komentować - powiedziała w rozmowie z "Show".

Kuczok znacznie śmielej opowiedział o ich problemach.

Warszawski rozdział został zamknięty w styczniu. Wczesną wiosną przyjechałem do Podlesic i rychło pomyślałem, że chciałbym tu zostać. Teraz trwa sprawa rozwodowa. Nieistotne kto złożył pozew. To małżeństwo przechodzi do historii, ponieważ nie byliśmy stworzeni do tego, by żyć ze sobą na co dzień - mówił Kuczok w "Grazii".
Tom Green, Drew Barrymore. Tom Green, Drew Barrymore. East News

Drew Barrymore i Tom Green: 5 miesięcy

Drew Barrymore i Tom Green znali się od wielu lat. W lipcu 2001 roku postanowili się pobrać. Niestety, już po 5 miesiącach ich związek został unieważniony. Jednym z powodów było, to że Green nie chciał być postrzegany tylko jako mąż gwiazdy.

Bradley Cooper i Jennifer Esposito Bradley Cooper i Jennifer Esposito UGER/LFI/EAST NEWS/MICHAEL GERMANA

Bradley Cooper i Jennifer Esposito: 5 miesiący

Niewiele fanów Bradleya Coopera pamięta, że przystojniak wziął ślub Jennifer Esposito w grudniu 2006 roku, a rozwiódł się z nią w maju 2007. Aktor wyjaśnił powód rozstania zdawkowo:

To po prostu się zdarzyło. Dobrą stroną jest to, że oboje zdaliśmy sobie sprawę.... Czasami po prostu to wiesz - powiedział w wywiadzie radiowym w Howard Stern's Sirius XM, czytamy na Usmagazine.com.
Pamela Anderson i Kid Rock Pamela Anderson i Kid Rock EAST NEWS/ERIC ESTRADE

Pamela Anderson i Kid Rock: 4 miesiące

Blond seksbomba to prawdziwa ślubna rekordzistka. Pamela Anderson wyszła za swojego drugiego męża, Kid Rocka 29 lipca 2006, a rozwiodła się 27 listopada. Małżeństwo trwało więc dokładnie 4 miesiące i 2 dni.

Renée Zellweger i Kenny Chesney Renée Zellweger i Kenny Chesney SIPA/EAST NEWS/ENFOQUE/SIPA

Renée Zellweger i Kenny Chesney: 4 miesiące

Renée Zellweger i Kenny Chesney poznali się na koncercie dla ofiar tsunami, który odbył się w styczniu 2005. Zakochali się w sobie bez pamięci i już 9 maja zalegalizowali swój związek. A 15 września anulowali ślub. Muzykowi country nie podobał się podobno styl życia, jaki prowadziła aktorka.

Kim Kardashian, Kris Humphries. Kim Kardashian, Kris Humphries. Bulls.com

Kim Kardashian i Kris Humphries: 72 dni

Kim Kardashian i Kris Humphries wzięli huczny ślub w sierpniu 2012. Celebrytka wniosła pozew o rozwód zaledwie po 72 dniach trwania małżeństwa. Na oficjalne orzeczenie rozwodu musiała jednak poczekać dłużej, niż trwało samo małżeństwo - 536 dni! Para oficjalnie rozwiodła się w czerwcu 2013.

Britney Spears i Jason Alexander: Britney Spears i Jason Alexander: SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Britney Spears i Jason Alexander: 3 dni

Britney Spears i Jason Alexander to dopiero rekordziści. Pobrali się w Las Vegas w styczniu 2004 roku, a ich szalone małżeństwo przetrwało AŻ 55 godzin! Po trzech dniach ślub został anulowany.

Więcej o: