Magdalena Stępień wystosowała prośbę do tych, którzy pojawią się na pogrzebie Oliwiera. "Zamiast kwiatów"

Magdalena Stępień ma prośbę do osób, które planują pojawić się na pogrzebie Oliwiera. Specjalny apel wystosowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W czwartek rodzicie Oliwiera poinformowali o śmierci chłopca. Chrzestna chłopca zaapelowała do wszystkich, którzy zamierzają się na nim pojawić. Teraz specjalną prośbę za pośrednictwem mediów społecznościowych wystosowała również mama zmarłego dziecka.

Zobacz wideo Magda Stępień tłumaczy, na co wydała pieniądze ze zbiórki na leczenie syna

Joanna Krupa Magdalena StępieńSyn Magdaleny Stępień nie żyje. Joanna Krupa zwróciła się do modelki

Magdalena Stępień ma prośbę do wszystkich, którzy pojawią się na pogrzebie Oliwiera

Magdalena Stepień podzieliła się grafiką na InstaStories, na której widzimy roześmianego Oliwiera na huśtawce. Dołączyła opis zawierający datę i miejsce pogrzebu oraz prośbę do osób, które się na niego wybierają.

Ostatnie pożegnanie Oliwiera. 1 sierpnia o godzinie 14 na cmentarzu w Oleśnicy na ul. Wojska Polskiego. Drodzy, zamiast kwiatów poprosimy o modlitwę za Oliwierka i drobny datek na leczenie Zosi.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień instagram.com/ magdalena_stepien

Do grafiki Magdalena Stępień dołączyła link do wspomnianej zbiórki, którą możecie znaleźć tutaj. Na stronie internetowej siepomaga.pl możemy przeczytać, że zbieraną są pieniądze dla Zosi Pająk. U dziewczynki tuż po narodzinach zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni. Nadzieją jest terapia genowa, która jest jednak horrendalnie droga. Jej koszt to ponad 10 milionów złotych.

Mama chrzestna Oliwiera również wystosowała specjalny apel

Wcześniej chrzestna zmarłego za pośrednictwem mediów społecznościowych również podzieliła się prośbą skierowaną do osób planujących pojawić się na pogrzebie.

Jeśli możemy, zabierzmy ze sobą baloniki, które kochał nasz Oliś.

Jak podaje "Fakt", w ostatnich dniach życia chłopca towarzyszyła mu nie tylko mama, ale również tata, Jakub Rzeźniczak. 

Anna Wendzikowska żegna OliwieraWendzikowska żegna syna Stępień. Opublikowała rozdzierające serca zdjęcie

Więcej o: