Syn Patrycji Markowskiej zmienił się nie do poznania. Ma już 14 lat i dzieli pasję znanej mamy

Filip Kopczyński już nie jest kilkuletnim uroczym chłopcem. Strój pirata zamienił na rękawice bokserskie i aparat. Tak dziś wygląda.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński od lat tworzą związek, w którym nie zawsze było kolorowo. Para musiała się mierzyć z kryzysami i burzliwymi chwilami, jednak zawsze odnajdywali nić porozumienia. W 2008 roku powitali na świecie syna. 

Zobacz wideo Patrycja Markowska o synu i kryzysie w małżeństwie

Jeszcze nie tak dawno temu Filip Kopczyński był małym chłopcem, który chętnie przebierał się za pirata. W styczniu tego roku skończył czternaście lat i jest nie do poznania.

Syn Patrycji Markowskiej ma wiele zainteresowań. Boks to dopiero początek

Nastoletni syn Patrycji Markowskiej chętnie dzieli się życiem prywatnym i prowadzi dwa konta na Instagramie. Jedno z poświęcone jest jego pasji, jaką jest fotografia. Oprócz tego chętnie spotyka się ze znajomymi, gra w koszykówkę i trenuję boks.

Filip Kopczyński wiedzie życie typowego nastolatka. Z jego mediów społecznościowych możemy się dowiedzieć, że ukochał sobie rap, a wśród jego ulubionych wykonawców znajdziemy Matę, Taco Hemingwaya czy Quebonafide.

Filip Kopczyński, syn Patrycji MarkowskiejFilip Kopczyński, syn Patrycji Markowskiej Instagram @mlody__fifi

Syn Patrycji Markowskiej jest blondynem. Przefarbował włosy

Syn Patrycji Markowskiej podąża za obecnymi trendami i ubiera się typowo streatwearowo. W jego szafie nie brakuje szerokich spodni i luźnych kolorowych kurtek. Oprócz tego postanowił pofarbować włosy na blond.

Filip Kopczyński, syn Patrycji MarkowskiejFilip Kopczyński, syn Patrycji Markowskiej Instagram @mlody__fifi

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Trzeba przyznać, że Filip Kopczyński powoli wyrasta na młodego mężczyznę.

Zobacz również: Kopczyński pęka z dumy z synów. Internauci pod wrażeniem podobieństwa Filipa do Markowskiej: Totalnie mama

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.