Kopczyński pęka z dumy z synów. Internauci pod wrażeniem podobieństwa Filipa do Markowskiej: Totalnie mama

Jacek Kopczyński opublikował nagranie, na którym pochwalił się ostatnimi sukcesami synów. Internauci zwrócili uwagę na podobieństwo 14-letniego Filipa do Patrycji Markowskiej.

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska są w związku od 16 lat. Para ma wspólnie 14-letniego syna Filipa. Chłopiec ma przyrodniego 19-letniego brata Maksymiliana, który jest dzieckiem aktora i jego byłej żony. Dumny tata opublikował właśnie krótki filmik w mediach społecznościowych, na którym pochwalił się pociechami oraz ich sukcesami. Ma powody do dumy.

Zobacz wideo Patrycja Markowska opowiada o synu

Jacek Kopczyński mówi o sukcesach synów

Na udostępnionym na Instagramie nagraniu widzimy spacerującego aktora i dwóch jego synów. Panowie w dobrych humorach idą lasem, a aktor opowiada, jak dumny jest z dzieci.

Idziemy w trójkę na obiad. Chciałem się pochwalić, że obaj dostali się do Warszawskiej Szkoły Filmowej. Filip do liceum, a Maks na wydział Montażu.
 

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci zwrócili uwagę na uderzające podobieństwo Filipa do mamy.

Bajka chłopaki. Filip to z urody totalnie mama.
Filip to cała Patrycja i te minki jej. Gratuluję.

Emotikonkami serca skomentowała film Magdalena Opacka, która jest wykładowczynią w szkole filmowej. Jacek Kopczyński odpowiedział na nie prośbą, by przygotowywała się już do zajęć z chłopcami.

Szykuj już powoli pracę dla nich. 
Już zacieram ręce - odpowiedziała Opacka.

Z syna Filipa dumna jest też bardzo Patrycja Markowska, która jakiś czas temu wyznała to na Instagramie.

Bycie mamą tego chłopca to najpiękniejsza podróż, jaką udaje mi się przeżywać. Bywa trudna i wyczerpująca. Sprawia, że czuję się czasem bezradna. Ale to bezwarunkowa miłość łamiąca największe fale. Jestem szczęściarą - wyznała na Instagramie.

Rzeczywiście Filip jest tak podobny do mamy? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.