Rodzice gwiazd. Marina to cała mama. A rodzicielka Małgorzaty Sochy wygląda jak prawdziwa dama

Marina opublikowała na InstaStories zdjęcie swoich rodziców. Jak myślicie, wokalistka jest bardziej podobna do pani Ałły czy pana Wasyla?

Marina jako jedna z najpopularniejszych polskich WAGs musi liczyć się z wyjątkowym zainteresowaniem mediów w naszym kraju. Choć celebrytka nie udziela wywiadów ani nie bywa na branżowych eventach, prężnie rozwija swoje social media. Przez długi czas ukrywała wizerunek syna, ale w ostatnim czasie coś się zmieniło, bo fragmentów twarzy Liama pojawia się coraz więcej. Ba, ostatnio twarz chłopca pokazał nawet Wojtek Szczęsny.

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny pokazał twarz Liama! "Niszczenie konkurencji, dosłownie"

Teraz Marina postanowiła przypomnieć fanom, jak wyglądają jej rodzice. Opublikowała ich zdjęcie, pytając, do kogo jest bardziej podobna. Odpowiadamy: do mamy!

Tak wyglądają rodzice Mariny

Zdecydowana część głosujących odpowiedziała tak, jak my. I wcale się nie dziwimy, Marina ma oczy jak pani Ałła Łuczenko, podobnie zresztą jak i nos. Jedynie trzy proc. respondentów stwierdziło, że gwiazda jest bardziej podobna do pana Wasyla Łuczenko.

Marina pokazała rodzicówMarina pokazała rodziców screen IG

I o ile mamę Marina pokazuje całkiem często, śmiemy twierdzić, że jej tata nie przepada za zdjęciami. Lubi natomiast nagrania, na których występuje razem z córką, śpiewając i grając na instrumentach.

Rodzice gwiazd

Gwiazdy bardzo lubią publikować zdjęcia rodziców, ale tylko wtedy, kiedy jest ku temu okazja. Dzień Matki, Dzień Ojca - właśnie wtedy Instagram zasypywany jest pięknymi ujęciami celebrytów z rodzicielami. Internauci komplementują najczęściej takie ujęcie. Nic dziwnego. Zobaczcie, jakie swego czasu wrzuciła do sieci na przykład Agnieszka Włodarczyk. 

Agnieszka Włodarczyk z mamąAgnieszka Włodarczyk z mamą Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Furorę w sieci robią także posty Julii Wieniawy, zwłaszcza te, na których widoczny jest jej tata. Zdjęcia pana Konrada zobaczycie w naszej galerii. Umieściliśmy w niej także fotografie innych rodziców znanych gwiazd. Jak myślicie, do kogo podobna bardziej jest Małgorzata Kożuchowska?

Więcej o: