Marina śpiewa "Thank U, Next" Ariany Grande. Fanom jej wersja nie przypadła do gustu

Marina pochwaliła się na Instagramie własną wersją najnowszego hitu Ariany Grande. Piosenkarce w trakcie muzykowania towarzyszył tata. Internautom nie spodobało się jednak przyspieszone tempo piosenki.
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna należy do grona tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 600 tysięcy użytkowników. Wpisy Mariny spotykają się więc z dużym odzewem ze strony internautów. Tak też stało się, gdy gwiazda pochwaliła się na Instagramie własną wersją najnowszego hitu Ariany Grande.

Marina z tatą w utworze Ariany Grande

Marina zamieściła film, na którym możemy usłyszeć, jak śpiewa utwór "Thank U, Next" z repertuaru Ariany Grande. Wokalistce na gitarze przygrywa tata. 

Wczoraj sobie muzykowaliśmy z tatą. Spontanicznie nagraliśmy cover piosenki Ariany Grande "Thank U, Next", która mi ostatnio chodzi po głowie. Niedługo nagram dla Was akustycznie moje numery z płyty, a tym czasem łapcie pozytywną energię, którą Wam przesyłam w postaci mojego domowego nagrania - napisała gwiazda na Instagramie.

"Spontaniczne muzykowanie" Mariny nie przypadło wszystkim internautom do gustu. Obserwatorzy wytknęli Marinie, iż ta narzuciła piosence zbyt szybkie tempo. 

Gdybyś zaśpiewała to troszkę wolniej, byłoby mega. Bez hejtu. 
Trochę time Ci nie wjechał, ale i tak bosko - czytamy w komentarzach.

Na odpowiedź Mariny nie musieliśmy jednak zbyt długo czekać. Powód, dla którego Marina zdecydowała się na szybszą wersję utworu, był dość zaskakujący. 

Chciałam się zmieścić w minucie - wyznała gwiazda.

Czasowe ograniczenie, które obowiązuje na Instagramie, nie pozwoliło Marinie na pełną prezentację wokalnych umiejętności. Być może już wkrótce gwiazda sprawi większą przyjemność swoim fanom i wyda nową płytę? Z pewnością uraczyłaby wówczas słuchaczy zdecydowanie dłuższymi singlami i każda ze stron w końcu byłaby usatysfakcjonowana. 

Jak wam się podoba utwór "Thank U, Next" w wykonaniu Mariny?

DH

Więcej o: