Nie żyje Ivana Trump. Była żona prezydenta USA miała 73 lata

Nie żyje Ivana Trump. Była żona poprzedniego prezydenta Stanów Zjednoczonych miała 73 lata. Zmarła z przyczyn naturalnych.

W wieku 73 lat zmarła Ivana Trump. Za byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, wyszła za mąż w 1977 roku. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozwiodła się w 1992 roku. W czwartek do jej domu na Manhattanie zostało wezwane pogotowie. Sanitariusze, którzy przybyli na miejsce, stwierdzili zgon z przyczyn naturalnych. 

Zobacz wideo Donald Trump wróci do polityki? Kohut: Nie jestem pewien, czy wygrałby wybory

Rodzina żegna Ivanę Trump

Eric, który jest synem zmarłej oraz Donalda Trumpa, pożegnał mamę na Facebooku.

Z głębokim smutkiem ogłaszamy odejście naszej ukochanej matki Ivany Trump. Była niesamowitą kobietą, silną bizneswoman, światowej klasy sportowczynią, promienną pięknością oraz troskliwą matką i przyjaciółką. Ivana Trump była ocalałą. Uciekła przed komunizmem i pokochała ten kraj. Uczyła swoje dzieci wytrwałości i wytrzymałości, współczucia i determinacji. Będzie nam jej bardzo brakowało.

Byłą żonę pożegnał również Donald Trump na platformie Truth Social.

Jestem głęboko zasmucony informacją jak wszyscy, którzy ją kochali, a jest ich wielu. Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku. Była cudowną, piękną i wyjątkową kobietą, która prowadziła wspaniałe i inspirujące życie. Jej dumą i radością było troje dzieci, Donald Jr., Ivanka i Eric. Była z nich bardzo dumna, tak jak my wszyscy byliśmy z niej dumni. Spoczywaj w pokoju Ivana!

W ostatnich latach Ivana miała bardzo dobre relacje z byłym mężem. W swojej książce napisała, że rozmawiała z Donaldem Trumpem kilka razy dziennie, gdy ten był prezydentem Stanów Zjednoczonych. W 2016 roku w wywiadzie dla "New York Post" wyznała jednak, że nie ze wszystkimi decyzjami politycznymi byłego męża się zgadzała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.