Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają po treningu. Uśmiechy od ucha do ucha i ten opis

Anna i Robert Lewandowscy postanowili uczcić udany trening. Mimo że sportowcy wybrali się na wakacje, to nie zapominają o codziennej dawce ruchu. Nagroda, która na nich czekała na koniec dnia, z pewnością była warta wylanego potu na macie treningowej.

Więcej newsów na temat aktywności fizycznej gwiazd show-biznesu przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Anna i Robert Lewandowscy nie chcą rezygnować z aktywności fizycznej, nawet kiedy są na wakacjach. Wybrali się na Majorkę i oprócz zwiedzania pięknych rejonów zafundowali sobie trochę ruchu na świeżym powietrzu. Oczywiście nie zapomnieli, że są na wakacjach, więc po wyczerpującym treningu czekała na nich przyjemna nagroda.

Zobacz wideo Anna Lewandowska wybrała się z Klarą do fryzjera

Piotr Rubik, Andrzej Wrona, Wojciech DomańskiDzień Ojca 2022. Tak świętują gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy wynagradzają sobie trudy treningu. Poszli do restauracji na drinka

Para sportowców jest znana z tego, że przykłada bardzo dużą wagę do tego, co trafia na ich talerze. Oprócz odpowiedniej, zbilansowanej diety starają się także dbać o to, aby ciała były zawsze w doskonałej formie. Tym razem nie było inaczej. Anna i Robert Lewandowscy postanowili poćwiczyć na świeżym powietrzu. Później wybrali się na przejażdżkę rowerową, a po całej aktywności fizycznej trochę sobie pofolgowali.

Zobacz też: Tak naprawdę Lewandowscy bawią się na Majorce. Tego nie zobaczycie na Instagramie

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy Instagram / @annalewandowskahpba screen

Polecamy: Anna i Robert Lewandowscy na Majorce. Ona w telefonie, a on za nią z torbami

Para po treningu postanowiła wybrać się do baru na orzeźwiającego drinka. Anna Lewandowska wstawiła na Instagrama relację, którą opatrzyła opisem:

A po treningu czas na drineczka!

Było widać po ich minach, że napój bardzo im smakował. Na pewno pomogła w podbiciu orzeźwiającego smaku limonka, która pokrojona znalazła się w drinku. Para odpoczywa, ale też dba o aktywność fizyczną, przebywając na wakacjach na hiszpańskiej wyspie. Nie dla nich zwykłe leżakowanie.

Więcej o: