Dzień Ojca 2022. Hakiel dostał wyjątkową czapkę, a Rubik podziękował żonie. Tak świętują gwiazdy

Dzień Ojca co roku budzi wiele pozytywnych emocji. Także gwiazdy świętują ten wyjątkowy czas, czym chwalą się w mediach społecznościowych. Zobaczcie naszą galerię.

Więcej o Dniu Ojca przeczytasz na Gazeta.pl

23 czerwca to ważna data w życiu wielu osób. Dzień Ojca świętują także gwiazdy. Dla niektórych znanych mężczyzn jest to pierwszy raz w ich życiu - tak jak np. w przypadku Andrzeja Wrony czy Roberta Karasia. Jednak także ci, dla których jest to kolejny raz, czują się wyjątkowo i chwalą się, co przygotowały dla nich dzieci lub mamy w imieniu maluchów. Niektóre pomysły są naprawdę wyjątkowe.

Maciej Musiał, Marta WierzbickaTe gwiazdy zaczynały kariery w show-biznesie jako dzieci. Ale wyrośli!

Zobacz wideo Taka mama to skarb

Marcin Hakiel

Dla Marcina Hakiela tegoroczny Dzień Ojca jest zupełnie inny niż te z przeszłości. To pierwszy raz, kiedy świętuje po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Byli małżonkowie podzielili się opieką nad dziećmi i oboje mają świetny kontakt z Adamem i Heleną. Tancerz pochwalił się, co przygotowały dla niego pociechy. Okazuje się, że wręczyły mu czapkę z oryginalnymi napisami, a główne miejsce zajęło wyznanie: "kochamy cię". Marcin Hakiel opublikował na Instagramie zdjęcie z dziećmi i napisał:

Bycie tatą to najpiękniejsza przygoda, jaka spotkała mnie w życiu! - wyznał szczęśliwy.

"Mega pomysł" - komentują internauci. Oprócz tego piszą, jak piękne jest to, że poświęca dzieciom tyle czasu.

Prezent dla Marcina Hakiela na Dzień OjcaPrezent dla Marcina Hakiela na Dzień Ojca Instagram.com/ marcinhakiel

Marcin Hakiel z dziećmiMarcin Hakiel z dziećmi Instagram.com/marcinhakiel

Andrzej Wrona

Andrzej Wrona w zeszłym roku został tatą. Pod koniec lipca Zofia Zborowska urodziła córkę, więc jest to dla niego wyjątkowy Dzień Ojca. Życzenia w imieniu Nadziei złożyła żona siatkarza. Nie tylko napisała kilka pięknych słów, lecz także zmontowała film z różnymi materiałami ze wspólnego życia taty i córki.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszego taty na świecie. Kochamy cię bardzo! Twoje Wronki (duża i mała). No i wszystkiego naj dla wszyyyyystkich tatusiów - brzmi podpis.

Dzień Ojca: Andrzej WronaDzień Ojca: Andrzej Wrona Instagram.com/ zborowskazofiai, w_kracze

Internauci są poruszeni nagraniem:

Ścisnęło w gardle.
Ale mnie to rozczuliło - piszą.

Robert Karaś

Podobnie jak Andrzej Wrona, także Robert Karaś świętuje ten dzień po raz pierwszy. Agnieszka Włodarczyk napisała emocjonalny wpis w imieniu syna Milana:

Tatusiu, dziś twój dzień. Bardzo ważny, bo ja zawsze się uśmiecham kiedy cię widzę. No, chyba że wymuszam, to wtedy trochę krzyczę i udaję, że płaczę. Ale ty zawsze reagujesz i bierzesz mnie na rączki, więc będę wymuszał dalej, sorki. Ty zawsze o mnie dbasz, jak jestem zdrowy czy chorutki, karmisz, przewijasz, bawisz się piłkami, samochodzikami i tym, czym akurat chcę. Dziękuję - zaczęła wpis.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiRomans Cichopek i Kurzajewskiego był kwestią czasu? Pracownicy TVP robili zakłady

Następnie padło wyznanie miłości, a także prośba:

Bądź zawsze taki super i bądź zdrowy, i nie przemęczaj się tak na treningach (to już bardziej prośba od mamy, bo mi tu podpowiada). Śpiewaj piosenki Richarda Marxa i kołysanki i kiedyś zabierz na lody waniliowe. Dbaj o nas i kochaj tak, jak to robisz cały czas.
 

Radosław Majdan

Radosław Majdan jest ojcem nie tylko dla swojego biologicznego syna Henryka, lecz także razem z Małgorzatą Rozenek wychowują jej dzieci z poprzedniego związku. Ma bardzo dobry kontakt z chłopcami i wszyscy tworzą szczęśliwą rodzinę. Rozenek opublikowała na profilu na Instagramie rodzinne zdjęcie oraz zwróciła się do męża:

Pysiula @r_majdan jesteś najlepszym tatą dla naszych dzieci. Nigdy nas nie zawiodłeś i zawsze możemy na ciebie liczyć. I nikt nie ma takiej cierpliwości jak ty. KOCHAMY CIĘ #happyfathersday.
 

Piotr Rubik

Piotr Rubik opublikował na profilu na Instagramie zdjęcie z córami: Alicją i Heleną. We wpisie zwrócił się do żony:

Wszystkim tatusiom składam najlepsze życzenia z okazji naszego święta. Dzięki @agata_rubik za możliwość przeżywania tego szczęścia. 

Piotr Rubik z córkamiPiotr Rubik z córkami Instagram.com/ piotr_rubik

Bartek Osumek

Bartek Osumek to mąż Magdaleny Lamparskiej. Kilka dni temu aktorka ogłosiła, że spodziewają się drugiego dziecka. Dzień Ojca wykorzystała więc do złożenia podziękowań za gratulacje, a także złożyła życzenia ukochanemu. Przy okazji dodała nowe zdjęcie, na którym podkreśliła ciążowe krągłości.

 

Wojciech Domański

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański wychowują dwóch synów: Henryka i Aleksandra. Aktorka opisała, jak ważną rolę w życiu jej i chłopców pełni jej mąż:

TATUŚ. WOJTUŚ. Nasz bohater, który uczy chłopaków tego, co najważniejsze w życiu, miłości do ludzi i szacunku do każdej minutki naszego pięknego życia. Zawsze możemy na niego liczyć. Kochamy cię, kotku!
 

Plotek również składa najszczersze życzenia wszystkim ojcom. 

Więcej o: