Jennifer Lopez podzieliła się niepublikowanymi dotąd nagraniami z Benem Affleckiem. Urocze! Miała powód

Jennifer Lopez i Ben Affleck wymieniają czułości na bardzo osobistych zdjęciach i filmikach. Wokalistka udostępniła je na Instagramie wraz z przeuroczymi życzeniami, które złożyła narzeczonemu z okazji Dnia Ojca.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka z pewnością zalicza się do najbardziej zaskakujących romansów show-biznesu. Przed laty uchodzili za jedną z najgorętszych par Hollywood, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Po rozstaniu obydwoje przez długi czas układali życie z innymi partnerami, aby w 2021 roku niespodziewanie poinformować, że postanowili dać sobie drugą szansę. A jeśli wierzyć relacjom, które wokalistka publikuje w mediach społecznościowych, miłość "Bennifera" jest tym razem silniejsza niż kiedykolwiek.

Zobacz wideo Tak Jennifer Lopez dba o cerę

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna

Jennifer Lopez pokazała osobiste nagrania z Benem Affleckiem

Chociaż Lopez i Affleck nie mają wspólnych dzieci, obydwoje zostali już rodzicami. Wokalistka ma bliźniaki, córkę Emmę i syna Maximiliana, z małżeństwa z Markiem Anthonym, natomiast aktor wspólnie z Jennifer Garner wychowuje córki Violet i Seraphinę oraz syna Samuela. Lopez nie ukrywa, że uważa narzeczonego za wspaniałego ojca i dała temu wyraz w instagramowym poście opublikowanym z okazji Dnia Ojca, który w tym roku wypadał w Stanach Zjednoczonych 19 czerwca.

Szczęśliwego Dnia Ojca dla najbardziej troskliwego, kochającego, czułego, konsekwentnego i bezinteresownego tatusia w historii - napisała.

Życzeniom towarzyszyła kompilacja nagrań i zdjęć Lopez i Afflecka, którzy spędzają wspólnie czas, nie szczędząc sobie czułych gestów. W tle słychać natomiast głos wokalistki, która opowiada, jak szczęśliwa jest u boku ukochanego.

To najlepszy okres w moim życiu. Uwielbiam swoją karierę, ale nic nie jest dla mnie bardziej satysfakcjonujące niż możliwość tworzenia rodziny z kimś, kogo bardzo kocham i kto jest tak oddany rodzinie, jak to tylko możliwe. Czuję, że mam ogromne szczęście - mówi gwiazda.
 

Katarzyna Figura i Tomasz KammelMieli zarobć miliony. Skończyło się klapą. Oto biznesy gwiazd, które upadły

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2001 roku na planie filmu "Gigi", a rok później zaczęli się spotykać. Mimo że wówczas ogłosili zaręczyny, do ślubu finalnie nie doszło i rozstali się w 2004 roku. Informacja o tym, że znów są parą, trafiła do mediów wiosną 2021 roku. Rok później aktor drugi raz poprosił ukochaną o rękę.

Więcej o: