Natalia Kukulska dała popis na scenie, a na ściance wszyscy patrzyli na Agatę Rubik. Pozowała z córką

Wystawa i koncert Natalii Kukulskiej zachwyciły spore grono gwiazd, artystów i dyplomatów. Sztukę podziwiali m.in. Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Joanna Racewicz, Kuba Szmajkowski, Agata Rubik z córką Alicją, Sasha Strunin i Piotr Bajtlik, Olivia Bosowska, Walerija Żurawlewa, Nicole Bogdanowicz czy Wojciech Kurowski.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

W sobotę w Konstancinie-Jeziornie miał miejsce wernisaż prac Małgorzaty Jabłońskiej i Bogny Jarzemskiej-Misztalskiej. Wydarzenie zwieńczył recital w wykonaniu Natalii Kukulskiej, na którym pojawiło się nieco znanych twarzy. Wśród gości znalazła się między innymi Grażyna Wolszczak z partnerem, Joanna Racewicz, dawno niewidziana Sasha Strunin, a także Agata Rubik wraz z córką.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Celebryci na recitalu Natalii Kukulskiej. Na wydarzeniu pojawiło się kilka znanych osób

W sobotę 28 maja w galerii Hugonówka w miejscowości Konstancin-Jeziorna odbył się wernisaż prac dwóch polskich artystek. W ramach wydarzenia zorganizowany został recital piosenek Natalii Kukulskiej. Kameralny występ wokalistki w sobotnie popołudnie zaszczyciło swoją obecnością kilka znanych osób ze świata show-biznesu.

Natalia KukulskaKukulska zaskoczyła odważną stylizacją. Spore wcięcie w topie, a dół sportowy

Na ściance cierpliwie pozowała Agata Rubik w wiosennej stylizacji, która na koncert przyjechała wraz z córką. Oprócz nich spotkać można było Grażynę Wolszczak razem z partnerem Cezarym Harasimowsiczem, a także nieco zapomnianą wokalistkę Sashę Strunin.

Recital Natalii Kukulskiej. Grażyna Wolszczak i Cezary HarasimowiczRecital Natalii Kukulskiej. Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz KAPiF.pl / KAPiF.pl

Trudno było również przeoczyć Joannę Racewicz, która wybrała się posłuchać muzyki w eleganckiej stylizacji utrzymanej w całości w kolorze białym. Uwagę zwrócił nie tylko dekolt prezenterki, ale także idealna fryzura oraz długi kremowy płaszcz zarzucony niedbale na sukienkę.

Natalia Kukulska z córkąNatalia Kukulska świętuje urodziny córki. Dodała wspólne zdjęcie

Co sądzicie o wernisażu i zaproszeniu Natalii Kukulskiej? Żałujecie, że nie udało się wam dostać na prywatny koncert? W naszej galerii możecie zobaczyć stylizacje gwiazd, które wzięły udział w wydarzeniu.

Więcej o: