Paulina Krupińska błyszczała na balu charytatywnym Omeny Mensah. I to dosłownie! Fani: Hipnotyzująca

Paulina Krupińska uświetniła swoją osobą coroczną imprezę charytatywną, którą organizuje fundacja Omeny Mensah. Prezenterka na to wydarzenie wybrała olśniewającą kreację. Nie sposób było oderwać od niej wzroku.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

21 maja odbył się coroczny bal charytatywny, który organizuje fundacja Omeny Mensah - Omenaa Foundation. W tym roku na imprezie również nie zabrakło znanych i wpływowych osób. Obok Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego, którzy prosto z Turcji zameldowali się na charytatywnym balu, pojawiła się również Paulina Krupińska. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się na kreację od uznanej polskiej projektantki. Stylizacją doskonale wpasowała się w motyw przewodni imprezy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedyś nie wiedziały, co to klasa i styl. Dzięki Bogu czas je zmienił. Od modowych wpadek do inspirujących stylizacji

Zobacz wideo Paulina Krupińska jest bardzo zapracowana. Nawet w święta nie ma wolnego

Paulina Krupińska w zjawiskowej kreacji na balu Omeny Mensah: Hipnotyzująca

Jak można przeczytać na stronie Fundacji, dochód z Wielkiej Akcji, która odbyła się na charytatywnym balu Omeny Mensah, zostanie w 50 procentach przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy, a pozostała część zasili działania wspierające edukację podopiecznych polskich domów dziecka oraz dzieci ulicy z Ghany. Wiadomo, że tegoroczna impreza odbyła się w motywie "Wielkiego Gatsby'ego", z powieści Francisa Scotta Fitzgeralda. 

Paulina Krupińska wybrała elegancką suknię w całości wyszywaną cekinami rodem z filmu "Wielki Gatsby" z Leonardo DiCaprio. Jak sama zdradziła, obłędna kreacja została zaprojektowana przez Violę Piekut. Miss Polonia 2012 poważnie potraktowała wymagany dress code. Zestaw uzupełniła charakterystyczną dla lat 20. opaskę z piórami, a także małą torebkę na łańcuszku. Kropką nad "i" był rozświetlający makijaż i włosy ułożone w delikatne fale. 

Charytatywny Bal @omenaafoundation czas zacząć - napisała prezenterka.
 

W komentarzach fani nie ukrywali zachwytów nad wyglądem prezenterki:

Wyglądasz olśniewająco.
Hipnotyzująca.
Jak milion dolarów - czytamy.

Aneta Zając, Mikołaj KrawczykMikołaj Krawczyk nie płaci alimentów na synów. Prokuratura zajęła stanowisko

Jak wam się podoba stylizacja Pauliny Krupińskiej? Więcej zdjęć w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: