Kiedyś nie wiedziały, co to klasa i styl. Dzięki Bogu czas je zmienił. Od modowych wpadek do inspirujących stylizacji

Postanowiliśmy sprawdzić, które gwiazdy musiały przejść długą drogę, żeby odnaleźć swój styl. Okazuje się, że nie zawsze wiedziały, jak gustownie zaprezentować się na czerwonym dywanie. Przez lata szlifowały swój wizerunek, żeby teraz móc zachwycać świadomością stylu.

Więcej informacji na temat metamorfoz gwiazd znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Każda gwiazda powinna wiedzieć, że hasło "jak cię widzą, tak cię piszą", jest bardzo ważne w świecie show-biznesu. Dobra autoprezentacja to klucz w budowaniu świadomego wizerunku aktorów, piosenkarzy i wszystkich osób, które łączą swoją przyszłość z branżą rozrywkową. Na świetną prezencję gwiazdy składają się nie tylko dobra fryzura czy charyzma sceniczna, ale także styl i sposób ubioru, który potrafi zatrzymać wzrok fotoreporterów i łakomych nowych twarzy odbiorców. Wiedzą o tym na pewno celebryci, którzy znaleźli się w naszej galerii spektakularnych metamorfoz. Kiedyś nie wyglądali dobrze, a dziś są żywymi ikonami dobrego stylu i modowego smaku.

Zobacz wideo Gwiazdy nie boją się ekologicznych rozwiązań. Chętnie noszą kreacje sprzed lat

Głośne metamorfozy gwiazd. Przeszli ogromną zmianę wizerunkową

Kinga Rusin

Kolekcja Deni Cler jesieKolekcja Deni Cler jesie akonaszewski

Kiedyś Kinga Rusin nie miała świadomości własnej sylwetki. Nosiła ubrania w mało twarzowych kolorach i nie podkreślała swojego typu urody. Na szczęście modowe wpadki to już przeszłość dziennikarki, która od dobrych kilku lat zachwyca klasą i świetnym stylem.

Gwiazdy po nagraniuGwiazdy po nagraniu dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Maja Sablewska

25 Urodziny Dody25 Urodziny Dody / WGRZYN MAREK/KAPiF.pl

Na początku modowej drogi Maja Sablewska trochę błądziła po omacku. Łączyła w swoich stylizacjach różne style, ale brakowało w jej "lookach" autentyczności i "tego czegoś". Znalazła własny, niepowtarzalny styl po latach i konsekwentnie się go trzyma. Minimalizmem z pazurem to jej znak rozpoznawczy. 

Pierwsze urodziny sklepu MODIVOPierwsze urodziny sklepu MODIVO dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Katarzyna Zielińska

Paszporty Polityki 2006Paszporty Polityki 2006 mwegrzyn / WGRZYN MAREK/KAPiF.pl

Aktorka nie potrafiła wybrać z modowej gry tego, co dla niej oraz jej sylwetki najlepsze. Zamiast monochromatycznych i oryginalnych zestawów decydowała się na tandetne, satynowe materiały i dziwne, niezrozumiałe połączenia kolorystyczne. Dzięki Bogu czas, kiedy gwiazda wyglądała niekorzystnie, już dawno minął, a teraz aktorka czaruje wszystkich już nie tylko na scenie, ale także na czerwonym dywanie. Po prostu magia!

Dom Gucci - premiera filmuDom Gucci - premiera filmu KAPiF.pl / KAPiF.pl

Doda

0Konferencja prasowa na temat Festiwal Sopot 20050Konferencja prasowa na temat Festiwal Sopot 2005 jbardadyn / BARDADYN JACEK/KAPIF.pl

Kiedyś Doda nie wiedziała, czym jest dobry i przemyślany styl. Tandetne podróbki wielkich domów mody czy pomarańczowa opalenizna, to były jej znaki rozpoznawcze. Piosenkarka z wiekiem złagodniała zarówno w rozmowach z dziennikarzami, jak i w kwestiach wizerunkowych. Teraz prezentuje świadomy styl, który nadal jest kobiecy, ale zdecydowanie bardziej utrzymany w elegancko-minimalistycznym tonie. 

10 lat DH Vitkac10 lat DH Vitkac KAPiF.pl / KAPiF.pl

Edyta Górniak

10 urodziny Nokii10 urodziny Nokii akonaszewski

Kiedyś Edyta Górniak nie do końca radziła sobie z wizerunkiem scenicznym. Wybierała dziwne zestawienia, chcąc za wszelką cenę nadgonić trendy. Teraz wokalistka prezentuje się jak prawdziwa diva. Wybiera stylizacje w duchu włoskiego glamour. 

Solidarni z Ukrain - koncertSolidarni z Ukrain - koncert KAPiF.pl / KAPiF.pl

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.


 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.