Agnieszka Woźniak-Starak na balu Omeny Mensah w kreacji Paprocki&Brzozowski. Cała na złoto!

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najbardziej stylowych gwiazd polskiego show-biznesu. Prezenterka pojawiła się na balu i aukcji charytatywnej zorganizowanych przez fundację Omeny Mensah. Postawiła na zjawiskową złotą sukienkę projektu Paprocki&Brzozowski.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak od lat jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych Polek. W kwietniu 2022 roku prezenterka odebrała nagrodę magazynu "Elle" w kategorii "Ikona stylu". Wygląda na to, że gwiazda stacji TVN chce utrzymać ten tytuł. Na aukcji charytatywnej organizowanej przez fundację Omeny Mensah pojawiła się w zjawiskowej kreacji. Obok niej na wydarzeniu pojawiły się takie sławy, jak Anna i Robert Lewandowscy, Paulina Krupińska czy Sebastian Karpiel-Bułecka.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak w błyszczącym kombinezonie na premierze filmu "Teściowie"

Agnieszka Woźniak-Starak w hollywoodzkiej stylizacji na balu w Wilanowie

Tego wieczoru Agnieszka Woźniak-Starak wcieliła się w rolę prowadzącej bal i aukcję charytatywną. Pałac w Wilanowie wypełnił się elitą polskiego biznesu. Według wiedzy naszego informatora zaproszenia na to wydarzenie kosztowały blisko 10 tysięcy złotych. Takie wyjście wymagało więc wyjątkowej sukienki. Zadania podjął się uznany modowy duet Paprocki&Brzozowski, który zaprojektował złotą suknię. 

Screen Omenaa Mensah FoundationScreen Omenaa Mensah Foundation Fot. Instagram.com/omenaaamensahfoundation

Trzeba przyznać, że stylizacja jest iście hollywoodzka. Sukienka w kolorze nude ze złotą nitką pięknie współgrała z karnacją dziennikarki, a jej asymetryczny fason optycznie wydłużył nogi. Kropką nad i okazały się złote sandałki w stylu Kim Kardashian i zmysłowe boa. Marynarka o męskim charakterze przełamała całość i nadała modowego charakteru. Look Agnieszki Woźniak-Starak jest też wyjątkowo odważny, bo z dużą ilością prześwitów. 

 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Fot. Instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-StarakWoźniak-Starak pod studiem "DDTVN". Pokochacie lub znienawidzicie ten garnitur

Więcej o: