Edyta Pazura przerażona polskim systemem edukacji. Pokazała rozpiskę sprawdzianów córki

Edyta Pazura pokazała rozpiskę sprawdzianów córki. Taka ilość w ciągu tygodnia przeraża.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Pazura w 2009 roku wzięła ślub z Cezarym Pazurą. Od tego czasu małżeństwo jest niemal nierozłączne, a owocem ich miłości jest trójka dzieci: syn Antoni oraz córki Amelia i Rita. W mediach społecznościowych pary nie brakuje kolejnych zdjęć ze wspólnych podróży i zacisza domowego.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Choć w życiu celebrytki nie brakuje wrażeń, to udaje jej się znaleźć chwilę dla siebie. Kiedy potrzebuje wytchnienia od dzieci, chowa się w toalecie i relaksuje przy książce. Jest jednak druga strona macierzyństwa, a konkretniej dopilnowanie obowiązków szkolnych pociech. Okazuje się, że to zadanie czasem mrozi krew w żyłach.

Edyta Pazura przerażona polskim systemem edukacji

Ostatnio Edyta Pazura podzieliła się z fanami przerażającym zdjęciem. Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego, a co za tym idzie wystawienie końcowych ocen. Amelia ma już 12 lat i już niebawem zakończy pierwszy etap edukacji. Zanim to się stanie, to czeka ją wiele wyzwań. 

Celebrytka pokazała na InstaStories rozpiskę ze sprawdzianami najstarszej córki. Na przestrzeni tygodnia czekały ją testy między innymi z języka polskiego, chemii, fizyki, historii czy matematyki. Łącznie było to osiem różnego rodzaju zaliczeń.

Matko... Chroń nas przed polskim systemem edukacyjnym - pisała przerażona Edyta Pazura.

Edyta Pazura przerażona ilością obowiązków córkiEdyta Pazura przerażona ilością obowiązków córki Instagram @edyta_pazura

Jakiś czas temu Cezary Pazura pochwalił się zdjęciem z młodości i przyznał się, że cały czas żył w błędzie. Zawsze był pewien, że Amelia jest bardzo podobna do jego żony, jednak Edyta Pazura uważa, że dziewczynka to "czysty" tata.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.